Reiki eneseravi praktikapäev Tartus

Praktikapäev reikit õppinutele koos esmakordselt reikimaailma avastavate reiki I astme õpilastega. Võimalus alustada Ast ja Bst peale. Vaatleme reiki olemust ja omadusi, ajalugu ja eetikat, teeme läbi pühitsuse, teeme energiaharjutusi ning õpime reikirituaale. Harjutame reiki eneseravi, kasutades õigeid kätepostsioone.

Kordajail on võimalus tunda end õpilastega võrreldes kogenuma ja arenenumana, anda oma oskusi ja kogemusi edasi. Samas avardavad kordajad ka õpilaste maailmapilti, toovad oma jagamistega uusi vaatenurki ja annavad häid soovitusi. Ootame praktikuid!

Reikimeister-õpetaja on Reet Karro, kes on ise reikiteel aastast 2004 ja õpetab reikit aastast 2012.

Selline praktikapäev on meil pühapäeval, 16. septembril. Orienteeruvad kellaajad on kell 11-14 moodul 1 pühitsusega ja kell 14-17 moodul 2 reiki eneseraviga. Päeva keskele jäävad kellaajad täpsustame registreerimisvastuses üle.

Moodulid:

1 – reiki baasteadmised (olemus, omadused, eetika), pühitsus ja energiaharjutused

2 – reiki ajalugu, kätepositsioonid endal ja eneseravi soovitused

 

Sama õpetaja juures II või III astme lõpetanule maksab kogu päev 20€ ja mujal õppinutele 32€. Pool päeva sama õpetaja juures I astme lõpetanule 10€ ja mujal õppinutele 18€. 

Hinna sees on vajalikud materjalid.

Oma tulekusoovist tuleks teatada reikikool@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin.

Osavõtutasu tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.

Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Viitenumber 2018029. Seletuseks “Reiki praktika 16.09”.

Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid, kirjutusvahend, juhul, kui on soov tee kõrvale midagi süüa, siis ka suupistet enda tarvis.

Terveks päevaks jääjatel on võimalus ühineda sooja lõunaga (7 €,  kogume sularahas kohapeal).

Kohtumiseni reikipraktikal!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga