Praktiline reikimeister-õpetaja kursus Tartus 6.10

Põhjalik õpetaja astme kursus reikimeistri tee valinutele. Õpetaja on Tartus 8. aastat tegutsev reikimeister Reet Karro.

Reikiõppe lõppastmele jõuavad kõige pühendunumad ja oma spirituaalsele arengule keskendunud inimesed, kes on valmis veelgi kõrgema vibratsiooniga energiate kogemiseks ja endast läbi laskmiseks. Reiki meister tähendab tegelikult reikiõpetajat, kes on valmis andma oma oskusi edasi ka teistele.

See kursus on mõeldud III astme läbinud reikiõpilastele, kes on valmis veelgi enam energiale avanema ja oma spirituaalsele arengule pühenduma ning on valmis õpitut ja läbi enda kanaldatut edasi õpetama. Kui mitte õpilastele, siis neile, kellega isiklikus elus või tööalaselt kokku puutub. Reiki meister ei tohi unustada, et läbi tema kanalduv valgus on mõeldud jagamiseks.

Jaapanis tähendab SHINPI-DEN müsteeriumit. Sellel astmel toimub kolmas häälestus ja antakse edasi meistri sümbol, mantra ning nende kasutamise viisid. See on kõrgeima energeetilise võnketasandiga aste, kus vaimsusel ja vaimsel arenemisel on väga oluline roll. See on üksolemine kõiksusega, kõigega siin (ja sealpoolses) maailmas.

III astme kursusel sai õplane reiki IV sümboli – meistrisümboli, mis võimaldab kontakteeruda kõrgemate dimensioonide teadvuse ja nende vibratsioonidega.

  • kasutades meistrisümbolit, on lihtsam teadvustada ka oma Kõrgemat Mina, kes on inimesele alati parim õpetaja.

  • meistrisümbol on tõeline võti igaühe tegeliku olemuse juurde.

  • ühendus nii sisemiste kui välimiste teejuhtidega soodustab ka õpilase teadvuse arengut – vaimsus, loovus, intuitsioon, kõrgem ja puhtam vahetu tajumine, kujustamine ja visualiseerimine jne.

  • tekib ettekujutus, miks olen just siin ja just selline ning mis on minu roll selles maailmas.

Kursuse jooksul toimub puhastumine. Hea, kui samale ajale ei lange muid stressirohkeid ülesandeid ja osaleja saab endale pühenduda.

Pärast kursust jätkub õpilase teadlik ja elukestev areng inimese, teejuhi, nägija ja teadja ning reikiõpetajana.

 

6. oktoobril 2018 toimub Tartu JK Energiakoolis põhjalik reiki III /meister-õpetaja astme kursus, mis koosneb 6-tunnisest kohtumisest Tartus, Juugakojas ja 3-nädalasest seedimis- ja kinnistumisajast intensiivse enesele reiki tegemisega selle järel, ning soovi korral ka iseseisvast tööst.

Kursus on pühendatud kõigi astmete häälestustele ja reikiõpetaja tarkustele.  Lõpetaja saab koos tunnistusega materjalid reiki õpetamiseks eri astmetel ehk kõigi astmete kaustad ja lisamaterjalid.

Soovijad võivad enne või pärast lõpetamist vabatahtlikult läbida ka varasematel III astme kursustel kohustusliku iseseisva töö (1) oma praktika analüüs 2) ühe reikiraamatu lühikokkuvõtte tegemine ja 3) ettekande või presentatsiooni koostamine reikist 4) 30-minutiline kaugseanss koos kirjaliku tagasisidega) ja varasematel meister-õpetaja astme kursustel kohustusliku reikikaustade retsenseerimise ja õpetajapraktika (õpetamine reiki I ja II astmel, reiki tutvustamine lühiloengul ning reikipraktika juhendamine). Kõigi vabatahtlike ülesannete juurde kuulub õpetajapoolne juhendamine ja tagasiside, millest on eriti palju kasu neil, kes tegelikult reikiõpetajaks hakata soovivad.

 

Kursusele pääsemine

Kursusele pääseb reiki praktik, kes on lõpetanud Usui reiki III astme kursuse.

Kordajana võib kursusele tulla meister-õpetaja tunnistusega praktik.

 

Kes on õpetaja?

Reet Karro  on väljaõppinud Algallika terapeut, Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise terapeut, vabastava hingamise ja reiki õpetaja ning energeetilise massaaži praktik. Lisaks terapeudikoolitusele rakendab ta oma kooliõpetaja töös lihvitud materjali kokkuvõtlikult ja ilmekalt edasiandmise oskust, inglise filoloogi ja tõlkija töös omandatud sõnaosavust ning kaasasündinud andeid nüüdses terapeuditöös, individuaalklientide väestamisel, teraapilise õhkkonna ja grupienergia loomisel.

Reet tõlgib ja levitab hea meelega infot reiki kasulikkusest ja rakendamisvõimalustest meditsiinis, teraapias, taastusravis ja elu täiustamisel.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestuse Jaan Jäätsi (2004) ja Maire Sirkeli (2008) juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (veebruar 2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Vanja Twan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro.

Aeg: 6. oktoobril kell 11-17.

Koht: Juugakoda, Saekoja 36a III korrusel.

Kaasa vahetusjalatsid, kirjutusvahend, III astme ja võimalusel ka I-II astme materjalid, selga mugavad, soojad ja kihilised riided, kuna energia liikudes võib hakata nii kuum kui külm ja liigume eri temperatuuriga ruumides.

HIND:

200 €, millest 50 € palume tasuda panka tagastamatu käsirahana pärast

registreerimiskinnituse saamist ja ülejäänud 150 € võib tasuda samuti panka või sularahas kohapeal.

Kordamistasu kordajatele:

Reet Karro õpilane maksab kursuse kordamise eest 20 € ja poole päeva kordamise eest 10 €.  Teise õpetaja õpilane maksab terve kursuse kordamise eest 150 €, millest 50 € palume tasuda panka tagastamatu käsirahana pärast registreerimiskinnituse saamist ja ülejäänud 100 € võib tasuda samuti panka või sularahas kohapeal.

Teise õpetaja õpilane maksab poole päeva kordamise eest 75 €.

Panga andmed:

saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Viitenumber 2018029. Seletuseks “reikiõpetaja kursus 6.10”. 

Hind sisaldab materjale, häälestust, õpetamist ja kuuma teed.

Soovi korral võib kohapeal sularahas juurde maksta 7 €/päev lõunasöögi eest.

Registreerumine kursusele avaneb siin.

Info: reikikool@juugakoda.ee ja tel 56 49 27 69

Kui koolitus mingil põhjusel ära jääb, tagastatakse korraldaja poolt koolitustasu 100%.
Mitteosalemisest teatamisel kuni kaks nädalat enne kursuse algust tagastame 100% tagastamatut käsiraha ületavast tasutud summast; kui teatatakse kuni 7 tööpäeva varem, tagastame 50%. Vähem kui kolm päeva ette teatamise, ette teatamata kursusele tulemata jätmise või kursuse jooksul katkestamise korral raha tagasi ei maksta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga