Õppeotstarbeline tervendav kaugreiki seanss “Tervenemine igal tasandil”

Reiki on energiaravi, mida saab vahendada otseses kokkupuutes, käed peal, aga saata ka kauge vahemaa taha. Uuringute ja tunnetuse kohaselt reiki tõhusust vahemaa ei mõjuta, kaugreiki on isegi võimsam, sest ei takista inimeste vahelised tegurid, assotsiatsioonid, kehalõhnad, eelarvamused jms.  Kaugreiki vahendamist õpitakse reiki II astme kursusel.

Reikiõpetaja Reet Karro on õpetanud reikit juba seitse aastat. Tema meister-õpetaja astme kursuse raames korratakse kõigi astmete põhiteadmisi, sh kaugseansside läbiviimist. Selleks pakume õppeotstarbelist kaugseanssi grupile.

Teema on “Tervenemine igal tasandil” tegeleme füüsilise keha, energiakehade, maanduse, emotsioonide, mentaalse tasandi ja spirituaalsusega. Vastuvõtja saab seanssi vastu võtta kokkulepitud kellaajal, pühapäeval, 16.06.2019 kell 16-16.30, või kuni 24 tunni jooksul pärast seda. Vastuvõtmise tõhususe suurendamiseks võiks vastuvõtja olla puhas ja puhanud, värskes õhus jalutanud ja ennast ka ise tervendava energia vastuvõtmisele häälestanud.

Vastuvõtmiseks tuleks leida segamatu koht ja sobiv aeg, panna mängima lõdvestav muusika, põlema küünal, istuda sirgelt või lamada, tekitada hääl (plaks, kõll vms) ja öelda kõvasti või mõttes “Luba vastu võtta tervendav kaugseanss.” Seejärel lõdvestuda ja kogeda kõike järgnevat.

Üksikasjalikumad juhised leiab siit.

Kas soovite grupiseansi mõju enda peal katsetada ja meile pärast kas või paarirealise tagasiside anda? See oleks väga toetav.

Seanss on õppeotstarbeline ja seetõttu tasuta. Seansiks tuleks registreeruda siin.

Vastuvõtja, kel on soov seansi eest tasuda, võib teha ülekande vabalt valitud summas saajale: Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Seletuseks kaugseanss.

Info:  Reet Karro   reet@juugakoda.ee      tel 56 49 27 69. NB! Palume arvestada kursuse ajakavaga L-P kell 10-17, vajadusel küsida infot väljaspool seda.

Kui naudite tervendavas energias kümblemist nii väga, et soovite ka ise kaugreikit vahendama õppida, siis olete juhul, kui reiki algaste on käes, kutsutud 10.-11. augustil JK Reikikooli II astme nädalavahetusekursusele Kui aga vajate õpetust Ast ja Bst peale, siis reiki I astme nädalavahetusekursusele 13.-14. juulil.

Põneva kohtumiseni energias!

Meie kunagiste seansside tagasisidet saab lugeda siit.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga