Reiki III/ meister-õpetaja astme kursus 21.-22.09

Põhjalik 2-päevane reiki III astme kursus reikimeistri tee valinutele. Võimalus lõpetada ka juba pärast 1. päeva III astmel osalemise tõendiga. Õpetaja on Tartus 8. aastat tegutsev reikimeister Reet Karro.

Reikiõppel on kolm astet. III astmele jõuavad kõige pühendunumad ja oma spirituaalsele arengule keskendunud inimesed, kes on valmis veelgi kõrgema vibratsiooniga energiate kogemiseks ja endast läbi laskmiseks. Reiki meister tähendab tegelikult reikiõpetajat, kes on valmis andma oma oskusi edasi ka teistele. Kui mitte õpilastele, siis neile, kellega isiklikus elus või tööalaselt kokku puutub. Reiki meister ei tohi unustada, et läbi tema kanalduv valgus on mõeldud jagamiseks.

Jaapanis tähendab SHINPI-DEN müsteeriumit. Sellel astmel toimub kolmas häälestus ja antakse edasi meistri sümbol, mantra ning nende kasutamise viisid. See on kõrgeima energeetilise võnketasandiga aste, kus vaimsusel ja vaimsel arenemisel on väga oluline roll. See on üksolemine kõiksusega, kõigega siin (ja sealpoolses) maailmas.

III astme kursusel saab reiki IV sümboli – meistrisümboli, mis võimaldab kontakteeruda kõrgemate dimensioonide teadvuse ja nende vibratsioonidega.

  • kasutades meistrisümbolit, on lihtsam teadvustada ka oma Kõrgemat Mina, kes on inimesele alati parim õpetaja.
  • meistrisümbol on tõeline võti igaühe tegeliku olemuse juurde.
  • ühendus nii sisemiste kui välimiste teejuhtidega soodustab ka õpilase teadvuse arengut – vaimsus, loovus, intuitsioon, kõrgem ja puhtam vahetu tajumine, kujustamine ja visualiseerimine jne.
  • tekib ettekujutus, miks olen just siin ja just selline ning mis on minu roll selles maailmas.

Kursuse jooksul toimub puhastumine. Hea, kui samale ajale ei lange muid stressirohkeid ülesandeid ja osaleja saab endale pühenduda.

Pärast kursust jätkub õpilase teadlik ja elukestev areng inimese, teejuhi, nägija ja teadja ning reikiõpetajana.

21.-22. septembril 2019 toimub JK Reikikoolis põhjalik reiki III /meister-õpetaja astme kursus, mis koosneb kahest 7-tunnisest koolituspäevast Tartus, Juugakojas ja 3-nädalasest seedimis- ja kinnistumisajast intensiivse enesele reiki tegemisega nende järel, ning soovi korral ka iseseisvast tööst.

Kursus on üles ehitatud nii, et kumbki päev moodustab omaette terviku, esimene (21.09) on pühendatud meistrisümbolile ja 3. astme põhiteadmistele, teine (22.09), aga kõigi astmete häälestustele ja reikiõpetaja tarkustele. Need, kes piirduvad ainult esimesega, saavad koolitustõendi, kus kirjas läbivõetud teemad ja tekst “… osales reiki III astme kursusel 21. septembril 2019”. Kes soovib III astme lõputunnistust, nn reikimeistri tunnistust, peab osalema ka teisel koolituspäeval, mille juurde kuuluvad ka materjalid reiki õpetamiseks eri astmetel ehk kõigi astmete kaustad ja lisamaterjalid.

Soovijad võivad enne lõpetamist vabatahtlikult läbida ka varasematel III astme kursustel kohustusliku iseseisva töö (1) oma praktika analüüs 2) ühe reikiraamatu lühikokkuvõtte tegemine ja 3) ettekande või presentatsiooni koostamine reikist 4) 30-minutiline kaugseanss koos kirjaliku tagasisidega) või varasematel meister-õpetaja astme kursustel kohustusliku reikikaustade retsenseerimise ja õpetajapraktika (õpetamine reiki I ja II astmel, reiki tutvustamine lühiloengul ning reikipraktika juhendamine). Kõigi vabatahtlike ülesannete juurde kuulub õpetajapoolne juhendamine ja tagasiside, millest on eriti palju kasu neil, kes tegelikult reikiõpetajaks hakata soovivad.

Kursusele pääsemine

Esimesele päevale pääseb reiki praktik, kes on lõpetanud Usui reiki II astme kursuse.

Teisele päevale pääseb reiki praktik, kes on lõpetanud Usui reiki III astme kursuse või osalenud esimesel päeval.

Kordajana võivad tulla esimesele päevale III astme praktikud ja teisele päevale meister-õpetaja tunnistusega praktikud. Reet Karro õpilane maksab kogu kursuse kordamise eest 40 eurot, kumbagi päeva kordamise eest 20 eurot või poole päeva kordamise eest 10 eurot.  Teiste õpetajate õpilased  saavad kursust korrata 75% täishinnaga, kumbki päev maksab 35% ja pool päeva 20 % täishinnast.

Kes on õpetaja?

Reet Karro  on väljaõppinud Algallika terapeut, vabastava hingamise ja reiki õpetaja ning energeetilise massaaži praktik. Lisaks terapeudikoolitusele rakendab ta oma kooliõpetaja töös lihvitud materjali kokkuvõtlikult ja ilmekalt edasiandmise oskust, inglise filoloogi ja tõlkija töös omandatud sõnaosavust ning kaasasündinud andeid nüüdses terapeuditöös, individuaalklientide väestamisel, teraapilise õhkkonna ja grupienergia loomisel.

Reet tõlgib ja levitab hea meelega infot reiki kasulikkusest ja rakendamisvõimalustest meditsiinis, teraapias, taastusravis ja elu täiustamisel.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestuse Jaan Jäätsi (2004) ja Maire Sirkeli (2008) juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (veebruar 2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Vanja Twan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro.

Aeg: 21.-22. septembril kell 10-17. Lõuna orienteeruvalt kell 13.15-14.

Koht: Juugakoda, Saekoja 36a III korrusel.

Kaasa vahetusjalatsid, kirjutusvahend, 21.09 lisaks rasvakriidid ja joonistusplokk,  22.09 III astme ja võimalusel ka I-II astme materjalid, selga mugavad, soojad ja kihilised riided, kuna energia liikudes võib hakata nii kuum kui külm ja liigume eri temperatuuriga ruumides.

HIND:

2-päevane kursus (eeldab läbitud II astet, saab meister-õpetajaks)

400 €,

kuni 1. septembrini kehtib varase registreeruja hind 350 €. Kes soovib kursusele pääseda varase registreeruja hinnaga, peaks tasuma hiljemalt 1. septembril 50 € tagastamatut ettemaksu.

Osalemine ainult 21.09 (eeldab läbitud II astet, saab III astmel osalemise tõendi läbivõetud teemadega)

200 €,

kuni 1.septembrini kehtib varase registreeruja hind 160 €. Kes soovib kursusele pääseda varase registreeruja hinnaga, peaks tasuma hiljemalt 1. septembril 40 € tagastamatut ettemaksu.

Osalemine ainult 22.09 (eeldab läbitud III astet, saab meister-õpetajaks)

200 €. Soovitav on registreeruda ja maksta enne kursust koha kindlustamiseks 50 € tagastamatut ettemaksu.

Kordajad: Reet Karro õpilased 40 € / kursus või 20 € / päev. Teised 75 % soodustuseta hinnast, kumbki päev maksab neile 35% ja pool päeva 20 % täishinnast.

Tasumine käib arve alusel.

Hind sisaldab materjale, häälestust, õpetamist ja kuuma teed.

Soovi korral võib kohapeal sularahas juurde maksta 8 €/päev lõunasöögi eest.

Registreerumine kursusele avaneb siin.

Info: reikikool@juugakoda.ee ja tel 56 49 27 69

Kui koolitus mingil põhjusel ära jääb, tagastab korraldaja kogu makstud koolitustasu.
Mitteosalemisest teatamisel kuni kaks nädalat enne kursuse algust tagastame 100% tagastamatut käsiraha ületavast tasutud summast; kui teatatakse kuni 7 tööpäeva varem, tagastame 50%. Vähem kui kolm päeva ette teatamise, ette teatamata kursusele tulemata jätmise või kursuse jooksul katkestamise korral raha tagasi ei maksta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga