Reiki I astme õhtukursus 21.09-12.10.2020 Tartus

Reiki I aste – SHO-DEN ehk „sisenemine“ on sissejuhatav ja reiki baasteadmiste kasutamist õpetav. Häälestusega avaneb ja puhastub reiki kanal. Õpime kontaktreikit, enese puhastamise-, laadimise-, teadvustamise- ning arendamise tehnikaid. Avastame oma tervendamisvõimed.

Reiki on algallikapõhine loomuliku tervendamise meetod. Reikiks nimetatakse lihtsat käte pealepanemisega tervendamise viisi, aga ka universaalset eluenergiat, mis rahustab meeli, suurendab elujõudu, tervendab ja harmoniseerib nii reiki saajat kui vahendajat. Reiki vahendamine on õpitav. Reiki I aste on nn käed-peal ehk kontaktreiki, mis on jõukohane igaühele.

Usui Reiki I astme kursus jagatuna neljale esmaspäevaõhtule:

21. ja 28. septembril kell 18-21.15 ning 5. ja 12. oktoobril kell 18-21.30.

Kursus kestab kokku 14 tundi ehk 18 akadeemilist tundi ja koosneb järgmistest osadest:

 • teooria: reiki olemus, ajalugu ja toimimispõhimõtted

 • reikisagedusele häälestus

 • kaks reiki seanssi iseendale, kaks kaaslaselt ja üks kogu grupilt (nn reiki vann)

 • enesepuhastuse ja tunnetuse arendamise tehnikad, energiaharjutused, reikiga toidu ja vee laadimine, kristallide puhastamine, pühitsemine  ja programmeerimine, ruumi puhastamine, energiakeskuste tasakaalustamine, pendli kasutamine ja reikiring.

Selle kursuse eelised:

 • kursus on järjepidev, mahukas ja põhjalik

 • toimumine kord nädalas neljal nädalal laseb olla peaaegu kuu aega järjest katkematus võimendatud enesearengu protsessis, mis on piisavalt pikk aeg, et kujundada uusi mustreid

 • 21-päevane puhastusperiood jääb kursuse sisse, seda on grupienergia toel kergem läbida

 • kursus annab kontaktreiki tegemiseks kindluse ja kogemused

 • kuna õpetaja pole ainult reikimeister, vaid ka terapeut, toimib kursus mitmes mõttes teraapiana ja eneseusu tõstjana. Grupist saab enesearengu tugigrupp.

Mida annab I astme kursus?

 • Kõige olulisemaks on häälestamise protseduur, mida võib võrrelda raadiovastuvõtja häälestamisega soovitud sagedusele. Seejärel on õppija võimeline ka ise reikit kanaliseerima läbi enda käte kõigile ja kõigele.

 • Saab teada, kuidas vahendada energiat endale ja teistele tervendamise eesmärgil. Pärast seda võib tervendavat energiat vahendada nii endale, perele, sõpradele, töökaaslastele, loomadele, toidule, taimedele, kodule, autole kui kõigele meid ümbritsevas keskkonnas.

 • Reiki meetod aitab saada sõbraks iseendaga ja nautida olevikulist kohalolu

 • Reikiga saab tervendada oma minevikku ja kindlustada tulevikku.

 • Reiki aitab vabaneda negatiivsest stressist, sõltuvusest ja kroonilisest haigusest samas tugevdades immuunsüsteemi.

 • Reiki loob selgust ja kainet mõtlemist igapäevasuhetesse ja sündmustesse.

 • Reiki avardab maailmavaadet ja arendab loovust jõudmaks iseenda tõelise olemuseni, et olla õnnelik.

 • Reiki on verstapostiks vaimsel virgumisel. Kasutades seda igapäevaselt, saavutab täisväärtusliku elu nii vaimselt kui füüsiliselt.

 • Reiki aitab kontakteeruda ühendvälja ja algallikaga.

 • Reiki vahendamise oskus on paljudele energiatöö baastase, kiirendus enesearengu teel.

Kes on õpetaja?

Reet Karro  on väljaõppinud Algallika terapeut, Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise juhendaja, vabastava hingamise ja Reiki õpetaja ning energeetilise massaaži praktik. Reiki voolab tema kätest katkematult kõigil teraapiaseanssidel ja toetamistel. Teil on hea võimalus seda temalt õppida.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestuse Jaan Jäätsi (2004) ja Maire Sirkeli (2008) juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Wanja Twan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro. Reikikoolitusi juhendab ta alates 2012. aasta märtsist.

I astme kursus toimub JK Reikikooli egiidi all, mis on omakorda koondnimetus Reet Karro reikiõpetajana tegutsemisele.

Kursuse hinnas on ka:

 • põhjalik materjalide kaust

 • I astme tunnistus

 • õpetamine, harjutamine, kontaktreiki  ja teiste tehnikate praktiseerimine kohapeal

Kursuse toimumiskoht: Juugakoda, Saekoja 36a III korrusel.

Hind: 121 €.

Kuni 18.09-ni kehtib varase registreeruja hind 111 €. Varase registreeruja hinnaga kursusele pääsemiseks tuleks maksta 11 € tagastamatut käsiraha või kogu kursusetasu hiljemalt 18.09.

Tasuda saab arve alusel.

Astme kordamine: Reet Karro I astme õpilasele vabade kohtade olemasolul kogu kursus 40 € või üks kohtumine 10 €. Reet Karro II või III astme õpilasele vabade kohtade olemasolul kogu kursus 10 € või üks kohtumine 5 €. Astme kordajale teise õpetaja õpilasele kogu kursus vabade kohtade olemasolul 75 € või üks kohtumine 20 €.

Kaasa vahetusjalatsid või villased sokid ja soovi korral enda tarbeks suupisteid, selga mugavad, soojad ja kihilised riided, kuna energia liikudes võib hakata nii kuum kui külm.

Palume ette registreeruda siinOlete oodatud!

Info: Reet Karro      reikikool@juugakoda.ee      tel 56 49 27 69

Kui koolitus mingil põhjusel ära jääb, tagastatakse korraldaja poolt koolitustasu 100%.
Mitteosalemisest teatamisel kuni kaks nädalat enne kursuse algust tagastame 100% tagastamatut käsiraha ületavast tasutud summast; kui teatatakse kuni 7 tööpäeva varem, tagastame 50%. Vähem kui kolm päeva ette teatamise, ette teatamata kursusele tulemata jätmise või kursuse jooksul katkestamise korral raha tagasi ei maksta.
 

Enne kursust toimub samas kohas reiki ja reikiõppe tutvustus koos reiki kogemisega, jälgige meie koolitusplaani.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga