Ärikliendile

Pakume Tartu kandi firmadele ja organisatsioonidele pikemaid ja lühemaid koolitusi tööpäeviti kell 8-18. Kahjuks ei saa meid praegu kutsuda nädalavahetuse ja õhtustele üritustele ning suve- ja talvepäevadele, sest meie graafik on selleks liiga tihe.

Kohe on valmis ja võime tulla ilma pikema ettevalmistuseta tegema (või kutsuda teid meie koolitusruumi kogema):

  1. väikese tiimi (nt juhtkonna) aktiivkoolitust suhete, koostöö ja meeskonnavaimu parandamiseks ning loovate ideede genereerimiseks

Eeldab suurte konfliktide ja rivaliteedi puudumist ning juba eelnevaltki usalduslikku suhet tiimiliikmete vahel – et poleks valus avaneda ja keegi hiljem ei kahetseks, kui on väljendanud rohkem oma tegelikke mõtteid ja tundeid, kui tavaliselt.

Kui koolitus toimub kliendi ruumides, on vaja avarat ja vähese mööbliga helikindlate seintega ruumi, kus oleks tantsuruumi ja võimalus pikali heitmiseks, toole, võimlemismatte ja pleede igale osalejale, osalejad peaksid võtma kaasa vahetusriided. Koolituse pikkus 2,5-4 tundi.

2. väikemale või suuremale seltskonnale aktiivkoolitust lõdvestumise õppimiseks. Meie ruumi üle 18 inimese ei mahu.

Kui koolitus toimub kliendi ruumides, on vaja avarat ja vähese mööbliga ruumi, kus oleks sirutamis- ja käte laiali ajamise ruumi ja võimalus pikali heitmiseks, toole, võimlemismatte ja pleede igale osalejale. Koolituse pikkus 45 min-4 tundi. 3-4 h koolituste puhul peaksid osalejad ümber riietuma.

3. esitlust “Mis on reiki?” koos reiki kogemisega (esitlust kui tahes paljudele, kogemist max. 10 inimesele) (1,5 h)

4. reiki I astme kursust – 14 h, jaotatuna kahele päevale või neljale hommiku- või õhtupoolikule nädalaste vahedega. Lõpetajad saavad reiki I astme tunnistuse, mis annab neile õiguse minna 3 kuu pärast II astme koolitusele.

5. esitlust ja/või töötuba “Kuidas ennast hingamisega toetada, oma meeleolu ja seisundit muuta”. 45 min-3 h

6. töötuba tõhusast mediteerimisest (1,5-3 h)

7. esitlust Külgetõmbeseadusest (1-1,5 h)

Tellimuse korral oleme valmis ette valmistama ka koolitusi teistel lähedastel teemadel.

Huvi korral saatke palun kiri reikikool@juugakoda.ee. Täname ette!