Praktikaõhtu “Reikimuusikast ja heliteraapiast reikiseansil” reiki kõigi astmete praktikutele Tartus

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Kohtume, jagame oma valgust ja kogemusi ning läheme muusika teema juurde. Kas  ja miks kasutada muusikat reikiseansil? Kuidas leida tervendava jõuga muusikat? Mis vahenditega teha reikiseansil helisid? Kuulame erinevaid meloodiaid ja arutleme nende mõju üle. Kuulame-vaatame eri pille.

Järgneb reiki ja heliteraapia seanss tuulekellaga Koshi Aqua. Ja lõpus reiki vann.

Praktikaõhtu viib läbi reikimeister-õpetaja Reet Karro, kes on muusika kasutamist õppinud biodünaamilise hingamise juhendaja koolitusel ning Dan Brulé kursusel.

Praktikaõhtu maksab 10-16 eurot, olenevalt võimalustest. Hea meelega võetakse vastu tervislikke täiendusi ühisele teelauale. Kes vajab toekamat õhtusööki, võib selle julgesti kaasa võtta ja teepausil ära süüa.

Panga kaudu saab maksta rekvisiitidega: 11536 OÜ Juugakoda, pank Swedbank, IBAN EE752200221066957510, seletus: praktika 22.02, viitenumber 11536

Olete oodatud, kaasas soojad sokid ja/või vahetusjalatsid, pleed (2 pleedi) ja pehme peaalune, seljas soojad kihilised riided.

Palume registreeruda vormi https://goo.gl/forms/0OZMEeC8dPcXjRW03 kaudu, meilil reikikool@juugakoda.ee või tel/SMS 56 49 27 69.

Kohtumiseni praktikaõhtul!