Reiki praktikaõhtu energia tajumise ja liigutamisega 19.04.2018

Praktikaõhtu reikit õppinuile, kus avardame ja tunnetame  erineval moel oma  energiavälja ning täidame seda valgusega. Õhtu teise poole täidab reiki vann, ehk reiki grupiga. Hea võimalus kõigile kokku saamiseks, kogemuste jagamiseks, tajude avardamiseks ja uue avastamiseks.

Kohtume JK Reikikooli egiidi all Juugakoja hubastes ruumides. Jagame oma valgust ja kogemusi teetassi juures. Korraldaja, reikiõpetaja Reet, on äsja tulnud biodünaamilise hingamise terapeutide koolituselt, kus tehti iga päev 1-2 Osho dünaamilist meditatsiooni ning täispikka hingamisseanssi.

Soojendusena kasutame tehnikaid, mida kasutati Reeda biodünaamilise hingamise kursusel – aeglast tšakraid avavat tantsu ja mantrate laulmist. Reikiharjutusena teeme oma energiavälja tajumist , tervendamist, laiendamist ja valgusega täitmist, lõpp pikali matil (ka Reeda kursuselt). Viimase tunni sisustame reiki vanniga.

Kuupäev on 19.04 ja kellaaeg 18.15-21.30.

Osavõtutasu: 10-16 €, olenevalt võimalustest.

Palume registreeruda vormil https://goo.gl/forms/OPjnIWIQiC7gaYmg2 või e-postiga aadressil reikikool@juugakoda.ee või tel/SMS +372 56 49 27 69 (Reet).

Osalustasu tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.

Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Viitenumber 2018029. Seletuseks “praktika 19.04”.

Esmakordselt on meil olemas matid ja pealevõetavad pleedid kõigile osalejaile. Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid, õhuke suur sall või pleed kummimati katmiseks, pehme peaalune ja soovi korral ka midagi tervislikku ühisele suupistelauale, kui just paastu või dieedi tõttu isiklikku ja ainult enda jaoks kaasa võetud eritoitu süüa ei tule.

Kohtumiseni reiki praktikaõhtul!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga