Tervendava energia kaugseanss “Emotsionaalse tasandi puhastus valla”

Energeetilisel tasandil on kõik üks, mõju ei avalda kaugused ja vahemaad, vahet ei ole, kas energia vahendaja ja vastuvõtja on samas ruumis või teine teisel pool maakera. Seetõttu saabki erinevate meetoditega energiat saata üle aja ja ruumi.

Meie kasutame kõrgematest dimensioonidest pärinevat kosmilist tervendavat energiat, mis mõjub alati igaühe kõrgeimaks hüvanguks. Kasutame energia saatmiseks reiki sümboleid ja seleniidist vardaid.

7. mai kaugseansiga päästame valla suure puhastusprotsessi emotsionaalsel tasandil.

Emotsionaalselt koormavad meid kõik alla surutud ja teadvusest välja tõrjutud emotsioonid ning mälestused emotsioone ja intensiivseid aistinguid tekitanud sündmustest, millega me seni rahu sõlminud ei ole. Mida keerulisem oli meie lapsepõlv ja noorus, mida rohkem oleme üle elanud traumasid, kriise, narkoosi või kohaliku tuimastuse all tehtud meditsiinilisi protseduure, mida rohkem oleme võtnud rahustavaid ja meeleolu reguleerivaid ravimeid, seda rohkem meil tõenäoliselt alla surutud on ja alateadvuse tasandil meie elu mõjutab.

Kõigi selliste mälestuste ja allasurutud emotsioonidega tuleks töötada. Juhul, kui me neid ise mäletame, saame neist kirjutada, rääkida heale sõbrale või psühholoogile. Kui need on meie teadvusest täielikult välja tõrjutud, tulevad appi süvatasanditele ulatuvad teraapiameetodid, nt hüpnoos, holistiline regressiooniteraapia, TRE, EFT, Algallika Protsess ja Hingamistöö või Biodünaamiline Hingamine ja Trauma Vabastamine.  Eesmärk on saada allasurutud emotsioonid liikuma, et need kehast läbi voolaksid ja laheneksid ning nende kinnihoidmisega tegelev energia vabaneks.

Energiaseanss, mis toimub 7. mai õhtul kell 22-22.30, kuid mida saab vastu võtta terve järgneva nädala jooksul, annab sellele kõigele hoogu juurde ja tagab, et protsess ei raugeks, vaid jätkuks ka edaspidi.

Energia põhivahendaja on reikimeister, hingamisterapeut ja kristallireiki praktik Reet Karro. Teda abistavad kõrgemad vaimolendid.

Emotsionaalsel tasandil võivad meid koormata mälestused, millest me teadvuse tasandil teadlikudki ei ole ja siis on hea, kui jumalikud vaimolendid need üle vaatavad ja kui oleme valmis neist lahti laskma, meid ka neist vabastavad. Kui oleme seansi ajal sügavas lõdvestusseisundis, ei pruugi me seda teadvustadagi.

See energiaseanss on osa Juugakoja kogu maikuu kestvast kavast “Maagiline mai“. Seanss maksab 8.88€, kogu kava 31-51€, olenevalt valitud paketist, kui olete huvitatud ka teiste tasandite puhastusest või kogu kuu kestvast puhastuskuurist, soovitame variandid üle vaadata.

Kui tunnete huvi ja soovi osaleda, registreeruge palun registreerumisvormi abil või teatage oma soov Reedale: reet@juugakoda.ee.

Seejärel tehke palun vastavas suuruses ülekanne pangakontole OÜ Juugakoda IBAN EE752200221066957510, viitenumber 2018032.

See avab ürituse energeetilise värava, saate nädalavahetusel või pärast liitumist täidetava vormi oma vabastamist vajavates mälestustes invertuuri tegemiseks ning kaugseansi juhised ja õhtul või pärast liitumist ka lindistuse. Õhtuti saab liituda kella 21-ni. Pärast kella 21-te liitunud saavad juhised ja nad arvatakse kaugreiki saajate nimekirja järgmisel päeval, reikit saadetakse õhtuti kell 22.

Info:

Reet Karro reet@juugakoda.ee   tel 56 49 27 69

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga