Kuidas vastu võtta kaugseanssi “Energeetilise tasandi puhastus valla”

21. mail toimub tervendava energia kaugseanss “Energeetilise tasandi puhastus valla“.

Seanss on osa terve maikuu kestvast programmist “Maagiline mai“. Mai neljandal nädalal päästame valla suure puhastusprotsessi energeetilisel tasandil. Meie blokeerunud või aeglaseks muutunud energia hakkab paremini liikuma ja vabaneb tõketest. Saame ise selle protsessi käima lükata, tehes revisjoni, inventuuri oma energeetikat takistavates tegurites, kasutades allalaaditavat vormi.

Energiaseanss, mis toimub 21. mai õhtul kell 22-22.30, kuid mida saab vastu võtta terve järgneva nädala jooksul, annab sellele kõigele hoogu juurde ja tagab, et protsess ei raugeks, vaid jätkuks.

Kui soovid osaleda, siis:

1) kui Sa pole veel registreerunud, anna endast teada reet@juugakoda.ee või registreeru vormi kaudu siin.

2) kanna 5.55 € nimetatud seansi eest või kogu programmi hind kontole

OÜ Juugakoda IBAN EE752200221066957510 viitenumber 2018032, seletus “21.05 kaugseanss”. Kui Sinu pank ei ole Swedbank, ja teed ülekande viimasel hetkel, saada palun maksekviitung reet@juugakoda.ee

3) pärast vastuse saamist häälestu kaugenergia vastuvõtmisele. Puhka rohkem, liigu värskes õhus, looduses, aeglustu, tee kergeid võimlemisharjutusi või joogaharjutusi. Söö võimalusel mahe- ja taimetoitu. Väldi võimalusel e-aineid, piima- ja terviljavalku sisaldavaid toiduaineid, valget suhkrut, kohvi ja maiustusi. Väldi võimalusel siniseid ekraane ja kiirgavaid elektroonilisi seadmeid, sh mikrolaineahi. Joo rohkem puhast vett sissepigistatud sidruni või vees ulpivate marjadega (jõhvikad, astelpajumarjad). Sooja joogina eelista Eesti taimedest teed.

3) häälestu vormi täitmisele nädalavahetusel või Sulle sobival ajal ja energia vastuvõtmisele 21. mail kell 22-22.30 või Sulle sobival ajal järgneva nädala jooksul

4) häälestu sellele, et kaugseansiga saadav  energia annab hoogu Sinu puhastusprotsessile energeetilisel tasandil. Energia leiab endale vajadusel uue tee ja kehasse tuleb rohkem elu.

5) häälestu sellele, et Sul on ideaalsed tingimused ja aega vormi täitmiseks ja seansi vastuvõtmiseks. Lindistus töötab korralikult ning negatiivsete mõtete vabastamine toimib.

 

Seansi vastuvõtmine

Kui saatsid maksekorralduse koopia hiljemalt 21. mail kell 21, saad osaleda reaalajas seansil kell 22. Kui maksad nädala jooksul, saad hakata seanssi vastu võtma  kinnituskirja saamisele järgneval õhtul kella 22-st. Saad korraldajalt lingi seansi lindistusele, mis aitab keskenduda.

Hea oleks, kui tutvuksid vormiga enne seanssi, sest audiotekst eeldab, et oled tuttav energiavoolu takistavate teguritega jaoleksid hinnanud nende osakaalu.

Seansi vastuvõtmiseks vali mugav koht – joogamatt, pehme vaip või voodi. Selle kõrvale pane põlema küünal, järgides tuleohutust (tulekindel alus, kardinaservadest kaugel jne). Kui Sul on ehtsaid kristalle (poolvääriskive), pane jalgade juurde tume kristall (hematiit, suitskvarts, granaat), ülakõhu keskele kollane kristall (oranž kaltsiit, tsitriin, päikesekivi, kuukivi) ja pealae juurde mõni kõrge vibratsiooniga kristall (seleniit, angeliit, serafiniit) või mäekristall. Lamades kata end tekiga. Jälgi, et Su selg oleks toetatud. Häälestu energeetilise tasandi puhastumisele, negatiivsete mõtete pinnaletulemisele ja vabanemisele ning pane mängima Sulle saadetud lindistus. (Konkreetse seansi lindistuse saadame 21. mail või pärast hilisemat laekumist).  Kui internetist kuulamine pole tehnilistel põhjustel võimalik, kuula oma valitud meditatsioonimuusikat ja kujutle energeetilise tasandi puhastumist. Ütle enne seansi algust mõttes: “Võtan vastu lisaenergiat energeetilise tasandi puhastamiseks nüüd!”

Pärast seda lase keha täielikult lõdvaks ja hakka sügavalt ja ühendatult hingama. Tunneta energiat enda kallal toimetamas. Iga aisting, mis erineb tavalisest, on märk, et Su kehad kaugenergiat vastu võtavad. Kui tuleb tavalisi mõtteid, saada need ära tänuga. Usalda, et kõik, mis sünnib, on Sinu kõrgeimaks hüvanguks.

Kui peaksid keset seanssi magama jääma, pole sellest midagi – energia toimib ikka.

Lõpus täna energiat, valgusolendeid ja ennast.

 

Pärast seanssi

Joo võimalikult palju puhast vett, et liikuma aidatud toksiine kehast välja uhtuda. Puhka, et Su keha saaks muutusega kohaneda.

 

Järgmistel päevadel

Joo rohkem vett. Hea mõte on juua vett, kus 1 liitri vee kohta on 1 sidruni mahl ja näputäis meresoola. Ela tervislikult, luba endal tunda kõiki oma tundeid ja aistinguid. Ära suru midagi alla, ega põgene tundmise eest, ära võta valuvaigisteid, ära lase tavalise hambaravi (mitte opi) ajal teha tuimestavat süsti, ära põgene asendustegevustesse, kui oleks vaja tunda. Vii reaalselt ellu nergeetilise tasandi puhastusprogrammi, mis seansi käigus Sulle laekus ja millest Sa isegi mõelnud oled. Kui tunnetad meeleolukõikumist või tuleb üle tavalisest rohkem negatiivseid mõtteid, suhtu sellesse aktsepteerimisega. Ja joo veel rohkem sidruniga vett.

Kui Sul esines energiat vastu võttes enneolematuid elamusi või aistinguid, või said sõnumeid Vaimult, kirjuta palun reet@juugakoda.ee

Namaste!