Tervendava energia kaugseanss “Energeetilise tasandi puhastus valla”

Energeetilisel tasandil on kõik üks, mõju ei avalda kaugused ja vahemaad, vahet ei ole, kas energia vahendaja ja vastuvõtja on samas ruumis või teine teisel pool maakera. Seetõttu saabki erinevate meetoditega energiat saata üle aja ja ruumi.

Meie kasutame kõrgematest dimensioonidest pärinevat kosmilist tervendavat energiat, mis mõjub alati igaühe kõrgeimaks hüvanguks. Kasutame energia saatmiseks reiki sümboleid ja seleniidist vardaid.

21. mai kaugseansiga päästame valla suure puhastusprotsessi energeetilisel tasandil.

Keha energeetikat häirivad kehasse salvestunud traumad, läbi lõigatud ja torgatud kohad, armid ja armkude ning kehasse jäänud ja paigaldatud võõrkehad, nt kuulid, killud, implantaadid, kunstliigesed, emakasisesed vahendid jne.  Energiavoolu takistab ka ebatervislik toit, pinnapealne hingamine ja kahjulikud harjumused.

Meie energiaseansis osalejatele on keha energiaringlust takistavate tegurite leidmisel abiks diagnostiline küsimustik. Energiaseanss, mis toimub 21. mai õhtul kell 22-22.30, kuid mida saab vastu võtta terve järgneva nädala jooksul, toetab neist teguritest vabanemist ja takistusteta energiaringlust kehas, tagades, et protsess ei raugeks, vaid jätkuks ka edaspidi.

Energia põhivahendaja ja küsimustiku koostaja on reikimeister, hingamisterapeut ja kristallireiki praktik Reet Karro. Teda abistab üks võimekas reiki III astme praktik Lilian ja kõrgemad vaimolendid.

Energeetilisel tasandil võivad meid koormata tegurid, millest me teadvuse tasandil teadlikudki ei ole ja siis on hea, kui jumalikud vaimolendid need üle vaatavad ja kui oleme valmis neist lahti laskma, meid ka neist vabastavad, või nende mõju olematuks muudavad. Kui oleme seansi ajal sügavas lõdvestusseisundis, ei pruugi me seda teadvustadagi.

See energiaseanss on Juugakoja kogu maikuu kestva kava “Maagiline maienergia“ neljas seanss, kuid kavas võib osaleda ka ühe seansi kaupa. Seanss maksab 5.55€.

Kui tunnete huvi ja soovi osaleda, registreeruge palun registreerumisvormi abil või teatage oma soov Reedale: reet@juugakoda.ee.

Seejärel tehke palun ülekanne pangakontole OÜ Juugakoda IBAN EE752200221066957510, viitenumber 2018032.

See avab ürituse energeetilise värava, saate nädalavahetusel või pärast liitumist täidetava vormi oma energiaringlust takistavates tegurites invertuuri tegemiseks ja 21.03 õhtul või pärast liitumist ka lindistuse ja kaugseansi juhised. Pärast kella 21 liitunud saavad juhised ja nad arvatakse kaugreiki saajate nimekirja järgmisel päeval. Kes liitub esmaspäeva õhtul, võiks igaks juhuks saata maksekorralduse koopia.

Info:

Reet Karro reet@juugakoda.ee   tel 56 49 27 69

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga