Kuidas vastu võtta kaugseanssi “Armastus ja ühendus”

21. mail toimub tervendava energia kaugseanss “Armastus ja ühendus“.

Seanss on osa terve maikuu kestvast programmist “Maagiline mai“. Mai viimasel nädalal lahustame viimasedki tõkked armastusesagedusele tõusmise teelt ja tõuseme armastusesagedusele.

Energiaseanss, mis toimub 28. mai õhtul kell 22-22.30, kuid mida saab vastu võtta terve järgneva nädala jooksul, annab sellele kõigele hoogu juurde ja tagab, et protsess ei raugeks, vaid jätkuks.

Kui soovid osaleda, siis anna endast teada reet@juugakoda.ee või registreeru vormi kaudu siin.

Seejärel kanna 3.33 € nimetatud seansi eest või kogu programmi hind kontole OÜ Juugakoda IBAN EE752200221066957510 viitenumber 2018032, seletus “28.05 kaugseanss”. Kui Sinu pank ei ole Swedbank, ja teed ülekande viimasel hetkel, saada palun maksekviitung reet@juugakoda.ee

Nagu alati enne kaugseanssi, tulevad eelmistel päevadel kasuks tervislikud eluviisid, looduses viibimine, värske õhk, mediteerimine, värskendavad, mitte üles erutavad spordialad, jalutamine ja ohtra sidruniga vee joomine. Kõik, mis kosutab keha, hinge ja vaimu.

Seansi ajal on suureks abiks lindistus, mis kõigile registreerumisvormi kaudu osalejatele saadetakse. See aitab keskenduda, juhendab ja innustab. Lindistus ripub üleval korraldaja võrgukettal, selle kuulamiseks piisab tavalise võimsusega ja varustusega arvutist. Pärast lindistuse saamist (28.05 õhtul) tuleks üle kontrollida, kas see Sinu arvutis mängib ja reguleerida kõvadust – pigem mängigu see vaikselt kui kõvasti.

Kui lindistus mingil põhjusel ei tööta või ei õnnestu arvutit kasutada, võiksid mängima panna lõõgastusmuusika ja saada seansi ajal kontakti oma armastusega iseenda vastu, oma vanavanemate, vanemate ja pereliikmete armastusega ja tunda end ühendatuna oma päritolupere, praeguse pere, kogu Eesti rahva ja kogu inimkonnaga, kõigi kohal lehvimas Looja arm.

Vali seansi vastuvõtmiseks segamatu koht, säti valmis mugav istumis- või lamamiskoht (viimasel juhul võiksid end katta tekiga) ja otsi tulekindel alus või ümbris küünlale, mille seansi ajaks põlema paned (jälgides ka, et see poleks kontaktis kardinaäärte või muu põleva materjaliga). Kristallidest on seekord parimad tume maanduskristall jalgadele (hematiit, suitskvarts, granaat), heleroheline kristall südametšakrale (nefriit/jaad, aventüriin, krüsokoll), roosa kristall rinnakule – kõrgemale südametšakrale (roosakvarts, rodokrosiit) ja indigosinine või lillakas kristall 3. silmale (ametüst, labradoriit, moldaviit). Kui Sul on plaanis istuda, peaksid kinnitama need maalriteibiga keha külge.

Kui Sul esines energiat vastu võttes enneolematuid elamusi või aistinguid, või said sõnumeid Vaimult, kirjuta palun reet@juugakoda.ee

Namaste!