Kontaktreiki praktikapäev Tartus

Päev reikit õppinuile koos reiki I astme kursuse õpilastega, kes on juba saanud pühitsuse, omandanud reiki baasteadmised ja teinud kolm nädalat reikit endale. Uurime tšakrasüsteemi ja kogeme seda juhendatud hingamisrännakul, puhastame ja programmeerime kristalle, puhastame reikiga ruumi, teeme reikit aurale ja toolil istujale. Ja vaatleme reikiseansi nõudeid, teeme Reijut, reikiringi ja reikivanni.

Kordajail on võimalus tunda end õpilastega võrreldes kogenuma ja arenenumana, anda oma oskusi ja kogemusi edasi. Samas avardavad kordajad ka õpilaste maailmapilti, toovad oma jagamistega uusi vaatenurki ja annavad häid soovitusi. Ootame praktikuid!

Läbiviija on reikimeister-õpetaja Reet Karro, kes on ise reikiteel aastast 2004 ja õpetab reikit aastast 2012.

Päev toimub pühapäeval 7. oktoobril. Orienteeruvalt kell 10-14 on moodul 3 ja kell 14.30-18 moodul 4 reiki vanniga. Päeva keskele jäävad kellaajad täpsustame registreerimisvastuses üle.

On ka võimalus tulla vabade kohtade olemasolul ainult 2,5 tunniks, kell 15.30-18.00 (programmiks Reiju, reiki ring ja reiki vann koos kogemuste vahetamisega). See maksab 5 € kõigile.

Moodulid:

3 – inimese energeetika kirjeldus ja tajumine, kristallide programmeerimine, ruumide puhastamine ning reiki aurale

4 – maandamine ja Reiju, reikiseansi soovitused, reiki toolil istujale ja lamajale, reiki vann

Päev maksab sama õpetaja juures I astme lõpetanule 20€ ja mujal õppinutele 35€. Pool päeva sama õpetaja juures I astme lõpetanule 10€ ja mujal õppinutele 19€.

Ja 2,5-tunnine reiki vann kõigile 5 €. Hinna sees vajalikud materjalid.

Oma tulekusoovist tuleks teatada reikikool@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin.

Osavõtutasu tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.

Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Viitenumber 2018029. Seletuseks “Reiki praktika 07.10”.

Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid, kirjutusvahend, juhul, kui on soov tee kõrvale midagi süüa, siis ka suupistet enda tarvis.

Terveks päevaks jääjatel on võimalus ühineda sooja lõunaga (7 €,  kogume sularahas kohapeal).

Kohtumiseni reikipraktikal!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga