Jõu ja fookuse praktikaõhtu reiki II ja III astme praktikutele Tartus

Õhtu vähemalt reiki II astme lõpetanutele koos II astet alustavate reiki II astme õpilastega Tartus 7. aastat reikit õpetava Reet Karro juhtimisel. Võtame taas läbi II astme põhitõed, kogeme korduspühitsust ning harjutame jõusümboli kasutamist, jõutamist ja fokusseerimist.

Kordajail on võimalus tunda end õpilastega võrreldes kogenuma ja arenenumana, anda oma oskusi ja kogemusi edasi. Samas avardavad kordajad ka õpilaste maailmapilti, toovad oma jagamistega uusi vaatenurki ja annavad häid soovitusi. Ootame praktikuid!

Juhendaja on reikimeister-õpetaja ja hingamisterapeut Reet Karro, kes on ise reikiteel aastast 2004 ja õpetab reikit aastast 2012.

Saab korrata II astme kursuse järgmist moodulit:

1 – II astme ABC, pühitsus, jõusümbol, materiaalse maailma mõjutamine (N, 21.03 kell 18-21.30).

Õhtu maksab Reet Karro juures II astme läbinutele 10 eurot ja mujal õppinutele 25 eurot (mujal õppinud saavad ka vajalikud materjalid).

Oma tulekusoovist tuleks teatada reikikool@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin.

Osavõtutasu tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.

Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Seletuseks “reiki praktika 21.03″. Viitenumber 2019028.

Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid, kirjutusvahend, joonistusplokk, rasvakriidid või värvipliiatsid, Reet Karro õpilased ka reiki II astme kaust.

Kohtumiseni reikipraktikal!

2 thoughts on “Jõu ja fookuse praktikaõhtu reiki II ja III astme praktikutele Tartus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga