Kaugreiki ja manifesteerimise praktikaõhtu reiki II-III astme praktikutele Tartus

Õhtu vähemalt reiki II astme lõpetanutele koos reiki II astme õpilasega Tartus 8. aastat reikit õpetava Reet Karro juhtimisel. Õpilased on läbinud II astme pühitsuse ning üldjoontes selgeks saanud kolme reiki põhisümboli kasutamise. Õpime reiki saatmist üle ruumi virtuaalsele kujutisele ning üle aja, minevikusündmustele, soovidele ja unistustele, rakkudele ja geenidele.

Kordajail on võimalus tunda end õpilastega võrreldes kogenuma ja arenenumana, anda oma oskusi ja kogemusi edasi. Samas avardavad kordajad ka õpilaste maailmapilti, toovad oma jagamistega uusi vaatenurki ja annavad häid soovitusi. Ootame praktikuid!

Juhendaja on reikimeister-õpetaja ja hingamisterapeut Reet Karro, kes on ise reikiteel aastast 2004 ja õpetab reikit aastast 2012.

Saab korrata II astme kursuse järgmist moodulit:

4 – reiki olukordadele, minevikusündmustele, rakkudele, geenidele, soovidele ja unistustele – 23.11 kell 18-21.30.

Õhtu maksab Reet Karro juures II astme läbinutele 10 eurot, Reet Karro juures III astme läbinutele 5 eurot ja mujal õppinutele 25 eurot (mujal õppinud saavad ka vajalikud materjalid).

Oma tulekusoovist tuleks teatada reikikool@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin.

Osavõtutasu tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.

Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Seletuseks “Reiki praktika 23.11”. Viitenumber: 2020020.

Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid, kirjutusvahend, kirjaploki paberit,  Reet Karro õpilased ka reiki II astme kaust.

Kohtumiseni reikipraktikal!