Reiki praktikaõhtu reiki kõigi astmete praktikutele

Kohtume, jagame oma valgust ja kogemusi ning kuulame ülevaadet õpetaja Reet Karro viimase aja avastustest biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse terapeutide koolitusel,  Algallika terapeutide kokkutulekul Binnie Dansby’ga ja töötades raamatuga “Kursus imetegudes”.

Teeme läbi täispika vabastava hingamise seansi hingamisterapeut Reet Karro toetusel ja imedekursusest pärinevate inspireerivate tekstide saatel.

Seejärel jätkame mõnusa pika reiki vanniga ümber kahe laua koos virgutus-kosutuspausiga. Lõpetame kokkuvõtete tegemisega.

Aeg: R, 16.11 kell 18.15-21.30

Koht: Juugakoda

Korraldab ja juhendab reikimeister-õpetaja ja hingamisterapeut Reet Karro.

Oma tulekusoovist tuleks teatada reet@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin: https://goo.gl/forms/OPjnIWIQiC7gaYmg2.

Osavõtutasu vahemikus 10-16 € tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.

Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Viitenumber 2018029 Seletuseks “praktika 16.11″.

Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid, naturaalsest materjalist lina, tekk või pleed mati peale, keha alla panekuks, soe jakk pärast hingamist selga panemiseks ja soovi korral midagi tervislikku suupistelauale.

Kohtumiseni reiki praktikaõhtul!

Tänu kujutise eest: Amazon.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga