Praktikapäev “Reiki 3. sümbol kaugraviga” reiki II-III astme praktikutele 9.06.2019 Tartus

Päev reiki II astme lõpetanutele reiki II astme õpilastega Tartus 7. aastat reikit õpetava Reet Karro juhtimisel. Õpilased on läbinud II astme pühitsuse ning selgeks saanud 1. ja 2. sümboli kasutamise. Teeme tšakrahingamist, õpime 3. sümbolit ning reiki saatmist vahemaa taha, minevikusündmustele, soovidele ja unistustele, rakkudele ja geenidele. Osaleda võib ka vaid päeva esimesel või teisel poolel.

Kordajail on võimalus tunda end õpilastega võrreldes kogenuma ja arenenumana, anda oma oskusi ja kogemusi edasi. Samas avardavad kordajad ka õpilaste maailmapilti, toovad oma jagamistega uusi vaatenurki ja annavad häid soovitusi. Ootame praktikuid!

Juhendaja on reikimeister-õpetaja ja hingamisterapeut Reet Karro, kes on ise reikiteel aastast 2004 ja õpetab reikit aastast 2012.

Saab korrata II astme kursuse järgmisi mooduleid:

3 – korduspühitsus, tšakrahingamine, reiki 3. sümbol ja kaugravi konkreetse asendajaga (karu, nukk) – 9.06 kell 10-13.30

4 – reiki olukordadele, minevikusündmustele, rakkudele, geenidele, soovidele ja unistustele – 9.06 kell 14-18.

Üks moodul maksab Reet Karro juures II astme läbinutele 10 eurot ja mujal õppinutele 25 eurot (mujal õppinud saavad ka vajalikud materjalid). Terve päev maksab Reet Karro juures II astme läbinutele 20 eurot ja mujal õppinutele 45 eurot (mujal õppinud saavad ka vajalikud materjalid). Kogu 2-päevase kursuse kordamine (kursus algab juba laupäeval, 8.06) maksab Reet Karro juures II astme läbinutele 40 eurot ja mujal õppinutele 90 eurot (mujal õppinud saavad ka kogu materjalide kausta ja lõpus tunnistuse).

Oma tulekusoovist tuleks teatada reikikool@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin.

Osavõtutasu tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.

Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Seletuseks “Reiki praktika 9.06”. Viitenumber: 2019028.

Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid, kirjutusvahend, joonistusplokk, rasvakriidid või värvipliiatsid, suur mängukaru või pehme nukk, Reet Karro õpilased ka reiki II astme kaust.

Terveks päevaks jääjatel on võimalus ühineda sooja lõunaga (7 €,  kogume sularahas kohapeal).

Kohtumiseni reikipraktikal!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga