Reiki praktikapäev Tartus

Pühendame ühe laupäeva enesearengule ja reikile. Kohtume teiste reiki praktiseerijatega, vahetame kogemusi, jagame üksteisega uusi avastusi ja ahhaa-elamusi ning lahkume rõõmsa ja energiaga täidetuna. Uusi taipamisi toob lihas- ja sidekoe pehme lahtirullimine koos laiendava tantsuga ning hingamisseanss eri tehnikate järgi. Energiaga aitab laadida ja kindlamini reikirajale tulla Hatsu-Rei-Hoo ja reikivann.

Päeva esimene pool on mõeldud täielikult kohale jõudmiseks, puhastumiseks ja energiataseme tõstmiseks. Kohtume, jagame oma valgust ja kogemusi, lepime kokku ühised sihid ning täpsustame ootusi. Seejärel venitame-pingutame-lõdvestame oma lihaseid ja sidekude, aegluubis liikudes ning tantsime, keha avardades ja end reikiga puhastades. Järgmisena heidame põrandale mattidele ja hingame kõigepealtreikiharjutustest tuttavate hingamistehnikate järgi, seejärel energilisemalt, hingates läbi kõik energiakeskused, puhastades keha, vabastades pinged ja hingates endasse uut head. Meil on aega ka rahulikuks väljatulekuks, pikemaks integratsiooniks ja mõnusaks venituseks hingamise järel. Pärast jagamist paneme kirja tekkinud mõtted ja joonistame üles nähtud sümbolid või kujundid.

Lõunapausi järel viime end täielikult reikilainele, teeme energiaharjutusi Hatsu-Rei-Hoo ja Reiju ning jätkame mõnusa pika reiki vanniga ümber kahe laua koos vahepealse virgutus-kosutuspausiga. Lõpetame kokkuvõtete tegemisega.

Päev kestab kell 10.30-16.30, lõunapaus orienteeruvalt kell 13-13.45.

Korraldab ja juhendab reikimeister-õpetaja ja hingamisterapeut Reet Karro.

Oma tulekusoovist tuleks teatada reet@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin.

Osavõtutasu vahemikus 20-24 € tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.

Soovi korral võib osaleda ka ainult hommikupoolikul või ainult õhtupoolikul. See maksab 10-13 €. Palun kirjutage registreerudes märkustesse, et osalete ainult poolel üritusel, ja kumbal poolel.

Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Viitenumber 2019028. Seletuseks “praktika 30.03″.

Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid ja soovi korral midagi tervislikku suupistelauale.

Lõunaks tellime sooja toidu. Valikud lepime kohapeal kokku. Kaasas võiks olla 6-8 € toiduraha.

Kohtumiseni reiki praktikpäeval!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga