Reiki praktika reikis juhatuse saamiseks

Alustame keha õrna ja teadliku lahtiliigutamisega aeglase tantsuga tehnikaga. Jätkame oma protsessi ja energiakogemuste jagamisega teetassi juures. Kõik on tervitatud jagama oma valgust, uusi avastusi ja ahhaa-elamusi.

Järgmisena räägime reiki teejuhtidest ja kõrgematest valgusolenditest, keda traditsiooniliselt seansi ajal appi kutsutakse ja teeme põrandal lebades meditatsiooni-visualisatsiooni abiväega kontakteerumiseks. Rakendame kõiki meeli ja esitame ka oma küsimused.

Meditatsiooni järel paneme kirja tekkinud mõtted ja saabunud vastused, võimalusel rakendame juhendatud kirjutamise meetodit.

Järgneb reiki vann, kus kõikide käed on vannitataval ja reiki jookseb 5-8 kätepaarist.

Korraldab ja juhendab reikimeister-õpetaja ja hingamisterapeut Reet Karro.

Koht: Juugakoda, Saekoja 36a-310 Tartus.

Aeg: R, 31. mail kell 18.15-21.15.


Oma tulekusoovist tuleks teatada reet@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin: https://goo.gl/forms/OPjnIWIQiC7gaYmg2

Osavõtutasu vahemikus 10-15 € tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.


Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Viitenumber 2019028 Seletuseks “praktika” ja kuupäev.

Kaasa võtta: soojad sokid või vahetusjalatsid, soovi korral ka naturaalsest materjalist alus pleedi katmiseks ja midagi suupistelauale.

Põneva kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga