16.06.2019 õppeotstarbelise kaugseansi tagasiside

Reet Karro õpetaja astme kursustel on üks õhtu või päevapool pühendatud reiki II astme teadmistele ja oskustele, sh kaugreiki saatmisele. Traditsiooniliselt toimub siis ka õppeotstarbeline kaugseanss päris grupile. Esimestele kaugseanssidele kogunes isegi üle 100, viimastele aga oleme kokku saanud 20-30 soovija ringis.

Juuni 2019

Leidsime väga lühikese ajaga 26 kaugreiki soovijat. Programmeerisime reiki jooksma 24 tunniks ja saatsime ise reaalajas reikit välja kuulutatud kaugseansi ajal. Saatjate seltskond oli suurem, kui tavaliselt – kolm õpetaja astme lõpetajat ja õpetaja. Vastuvõtjaid olid seekord väga erinevaid – nii põnevil huvilisi kui energiast täiesti tühju inimesi, kes hädasti kaugreikit vajasid ja eriti seansi alguse poole ohtralt tõmbasid.
Seansi lõpu poole  olid suuremad tühikud täidetud ja blokeeringud liikuma lükatud, siis sai juba vahendada mõnuga ja sellesse lõdvestuda. Olime tugevalt toetatud ja kõrgemalt poolt juhendatud. Seda oli märgata terve kursusepäeva  jooksul ning ka kaugseansi eel ja ajal.
Saime sellist tagasisidet:

Suur tänu väga erilise kogemuse eest – ma ei olnudki kunagi varem kaugreiki seansil osalenud. Panin meditatiivse muusika mängima ja küünla põlema ning heitsin voodisse selilil. Keskendusin oma paremale labajalale, mis oli 3 nädalat kipsis, sest murdsin rattaga kukkudes 5 nädalat tagasi kandluu. Jalg on ikka natuke valulik ja lonkan üsna tugevalt. Aga eile juhtus nii, et endalegi ootamatult vajusin üsna ruttu sügavasse unne ja ärkasin 40 minuti pärast. Enesetunne oli hea ja usun, et jalg paraneb nüüd kiiresti. Kõige olulisem on minu jaoks, et see seanss tuletas mulle meelde, et tuleb võtta argipäevas enda jaoks aega, et rahustada oma keha ja meelt. Veel kord: suur tänu headele reiki-haldjatele ja kaunist suve! 🙂 


Kristel

***

Suur tänu! Olin üsna väekas ja tegus täna, mida väga vaja oligi 🙂


Maare

***

Soovin kõiki tänada meeldiva kaugseansi eest! Minul oli au kogeda seda 2 korda 🙂 Esimene kord oli väga mõnus energia voolamine, meeldiv surin.Nägin lillat, valget ja helesinist värvust. Jalad kuidagi valutasid terve seansi vältel põlvedest varvasteni. Õhtul oli palju energiat. Teist korda seanssi vastu võttes olid väga tugevad ja võimsad energiad ja seansi lõpus jäin mitmeks tunniks magama 🙂 
Suur suur tänu!!! 🙂


Marje

***

Kaugreiki seanss mõjus väga rahustavalt, selline hea jahe voog oli. Aitäh!

Tiiu

***

Kõigepealt suur tänu huvitava kogemuse eest! Kuna arvasin, et võin seansi ajal magama jääda, siis reiki muusikat taustaks mängima ei pannud. Tuba oli hämar. Heitsin pikali ja esitasin taotluse. On tavaline, et reikit tehes muutub hingamine hästi pikaks ja harvaks. Ei oskagi ajaliselt ütelda, kui palju aega oli möödunud, aga korraga hakkas tuba minema valgemaks ja valgemaks. Praegu seda kirjutades tõusid kätel karvad turri, aga seda ainult positiivses võtmes. Olin üleni eredas valguses. See ei pimestanud, aga oli hästi valge ja hea. Ei tea, miks tahtsin vaadata, kust see valgus tuleb ja avasin vähe silmad… loomulikult oli tuba hämar. See valgus oli aga nii loomulik ja hea.Äitäh, aitäh, aitäh ja kõike kaunist!

Arvi

***

Pidev voog tuli ja imelikult hea oli olla.

M. L.

***

Autot juhtida on kerge reikit kasutades, ka puhkasin ennast hästi välja nappide tundide jooksul kaugseansile järgnenud öö jooksul, hommikul olin reibas ja vitaalne – need on minu kogemused.

Sügavaima tänuga Maire

***

Silme ees käis värvide mäng, uni tuli ruttu ja mõjus väga kosutavalt. Aitäh!

Ene

***

Mul ei olnud aega kaugseanssi korralikult vastu võtta enne järgmist õhtupoolikut. Kuid tundsin ka tegutsedes kogu aeg, kuidas reiki jooksis. Kõik laabus ja mõjus lausa imeliselt. Näiteks Aura veekeskuse veepargis osutusin mõneks ajaks ainsaks lustijaks. Sulistasin ringvoolus ja mullibasseinis, lasin end masseerida veejugadel ja liigutasin end nauditavalt, selle asemel, et olla igast küljest ümbritsetud teiste veepargikasutajatega ja riskida palliga või täispuhutava atraktsiooniga pihta saada, nagu tavaliselt.

Kui paar tundi enne seansi lõppu “ametlikult” vastu võtma hakkasin ja pikali heitsin, muutus reiki voog veel tuntavamaks. Jalataldades torkis ja käed pöördusid meditatsiooniasendisse. Silme ees lahvatas violetset värvust ja minuni jõudis teadmine, et kõik on hästi ning ma olen armastatud. Suur tänu!

Reet

***

Täname tagasiside andjaid! Eelmiste ja järgmiste seansside tagasisidet saab lugeda siit: https://reikikool.juugakoda.ee/category/tagasiside/

Kaugreikit võib vastu võtta igaüks. Kui soovite, et teile antaks märku järgmistest kaugseanssidest, võite liituda meie kaugseansside huviliste listiga siin.

Selleks, et ise kaugreikit saatma õppida, tuleb tulla reiki II astme kursusele. Kui aga ühelgi reikiastmel ei ole veel käidud, siis enne seda reiki I astme kursusele. Meie koolituste ajakava on siin.

Meiega saab kontakti meiliaadressil reikikool@juugakoda.ee.