Praktikapäev reiki III astme praktikutele Tartus

Email this to someonePrint this pageShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Päev reiki III astme praktikutele koos reiki III astme kursuse õpilastega. Kordame III astme põhitõdesid, teeme taas läbi III astme pühitsuse, harjutame toksiinide eemaldamist, kordame meistrisümboli joonistamist ja kasutamist ning teeme meistrimeditatsiooni. Päeva teisel poolel õpime ja harjutame Reiju tegemist reiki praktikutele. Osalenutele koolitustõend läbivõetud teemadega.

Kordajail on võimalus tunda end õpilastega võrreldes kogenuma ja arenenumana, anda oma oskusi ja kogemusi edasi. Samas avardavad kordajad ka õpilaste maailmapilti, toovad oma jagamistega uusi vaatenurki ja annavad häid soovitusi. Ootame praktikuid!

Juhendaja on reikimeister-õpetaja ja hingamisterapeut Reet Karro, kes on ise reikiteel aastast 2004 ja õpetab reikit aastast 2012.

Kuupäev on L, 21.09. Teemad on:

kell 10-13.15 “III astme ABC, pühitsus, puhastumisharjutus ja meistrisümbol”

kell 14-17 “Meistrimeditatsioon, Reiju ja korduspühitsuse tegemine”

Ühel päevapoolel osalemine – Reet Karro juures III astme läbinutele 10 ja mujal õppinutele 50 eurot. Tervel päeval osalemine: Reet Karro juures III astme läbinutele 20 ja mujal õppinutele 100 eurot.

Oma tulekusoovist tuleks teatada reikikool@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin.

Osavõtutasu tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.

Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Viitenumber 2019028. Seletuseks “praktika 21.09”.

Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid, kirjutusvahend, joonistusplokk ja rasvakriidid/värvipliiatsid, Reet Karro õpilased reiki III  astme kaust. Juhul, kui on soov tee kõrvale midagi süüa, siis ka suupistet enda tarvis.

Terveks päevaks jääjatel on võimalus ühineda sooja lõunaga (8 €,  kogume sularahas kohapeal).

Kohtumiseni reikipraktikal!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga