Reiki praktikaõhtu Jaapani maausust

2019. aasta sügissemestri praktikaõhtutel uurime reikiõpetuse elementideks ja juurteks olevaid õpetusi ja filosoofiaid. 9.09 tutvume lühidalt Jaapani maausu (šintoismi) seisukohtade ja põhimõtetega, teeme läbi harjutusi ja kogeme sintoistlikku meditatsiooni. Õhtu jätkub mõnusa pika reiki vanniga ümber kahe laua.


Itsukushima šinto templi värav torii


“Šintoismil puudub teoloogia, küll aga on kollektivistlik moraaliõpetus. Tähtsal kohal on perekond, sünd ja abiellumine, loodusearmastus (loodus on püha, olles kontaktis loodusega on inimesed kontaktis jumalatega; pühad võivad olla mäed, jõed, äike, tuul, kuu, allikad, kaljud), füüsiline puhtus ja kamide – esivanemate vaimude kummardamine.” Allikas: Vikipeedia.

Õhtu viib läbi reikimeister-õpetaja Reet Karro.

Kellajaks on planeeritud 18.15-21.30.

Oma tulekusoovist tuleks teatada reet@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin.

Osavõtutasu: 10-16 €. Osalustasu tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.

Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Viitenumber 2019028. Seletuseks “praktika” ja kuupäev(ad).

Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid ja soovi korral ka midagi tervislikku ühisele suupistelauale, kui just paastu või dieedi tõttu isiklikku ja ainult enda jaoks kaasa võetud eritoitu süüa ei tule.

Kohtumiseni reiki praktikaõhtul!