Reiki praktikaõhtu šugendost

2019. aasta sügissemestri praktikaõhtutel uurime reikiõpetuse elementideks ja juurteks olevaid õpetusi ja filosoofiaid. 14. oktoobril tutvume lühidalt šugendo seisukohtade ja põhimõtetega, teeme läbi harjutusi ja kogeme šugendo meditatsiooni. Õhtu jätkub mõnusa pika reiki vanniga ümber kahe laua.

Šugendo on Jaapani rahvausundist, eelbudistlikust mägedekultusest, šintost, taoismist ja esoteerilisest budismist kokku sulandunud religioon, kus askeetlike religioossete praktikatega püütakse jõuda spirituaalsete kogemusteni. Näiteks paastutakse 21 või 28 päeva, lastakse külmal koseveel pealaele sadada, tehakse kuudepikkusi matku või jookse. Tänapäeval praktiseeritakse seda Tendai ja Shingoni templites. Šugendos ravitakse ka käte pealepanemisega ja energia saatmisega vahemaade taha. Allikas: Vikipeedia.

Õhtu viib läbi reikimeister-õpetaja Reet Karro.

Kellajaks on planeeritud 18.15-21.30.

Oma tulekusoovist tuleks teatada reet@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin.

Osavõtutasu: 10-16 €. Osalustasu tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.

Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Viitenumber 2019028. Seletuseks “praktika” ja kuupäev(ad).

Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid ja soovi korral ka midagi tervislikku ühisele suupistelauale, kui just paastu või dieedi tõttu isiklikku ja ainult enda jaoks kaasa võetud eritoitu süüa ei tule.

Kohtumiseni reiki praktikaõhtul!