Reiki praktikaõhtu zen-budismist

Oodatud on kõik reikit õppinud. Tutvume lühidalt mõtlusele keskenduva zen-budismi seisukohtade ja põhimõtetega, teeme harjutusi ja kogeme zen-budistlikku meditatsiooni. Õhtu jätkub mõnusa pika reiki vanniga ümber kahe laua.

Reikiõpetust on mõjutanud mitmed õpetused ja religioonid, sealhulgas zen-budism, kus on oluline sisemine distsipliin, hoolivus, kaastunne, spontaansus ja mõistatuste lahendamine. Püütakse säilitada meeles vaikust, välditakse tormitsemist ja muremõtete mõlgutamist. Säilitatakse üksolemise tunne millegi kõrgelseisvaga, samal ajal ei usuta midagi pimesi, ollakse kriitilised dogmade ja väliste autoriteetide suhtes. Taotluseks on pidev enesetäiustamine ja edasipürgimine omal alal. Zen-meelelaadis on keskne püüdetu püüdlus: raugematu sihile suundumine koos asjadel kulgeda, avalduda, toimida laskmisega. Loe Vikipeediat: https://et.wikipedia.org/wiki/Zen

JK Reikikooli praktikaõhtu viib läbi reikimeister-õpetaja Reet Karro.

Koht: Juugakoda Tartus, Karlovas, Saekoja 36a-310.

Aeg: 16.12 kell 18.15-21.30.

Osavõtutasu: 10-16 €, olenevalt võimalustest.

Palume registreeruda vormil https://goo.gl/forms/OPjnIWIQiC7gaYmg2 või e-postiga aadressil reikikool@juugakoda.ee või tel/SMS +372 56 49 27 69 (Reet).

Osalustasu tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.
Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Viitenumber 2019028. Seletuseks “praktika” ja kuupäev.

Meil olemas matid ja pealevõetavad pleedid kõigile osalejaile. Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid, õhuke suur sall või pleed kummimati katmiseks, pehme peaalune ja soovi korral ka midagi tervislikku ühisele suupistelauale, kui just paastu või dieedi tõttu isiklikku ja ainult enda jaoks kaasa võetud eritoitu süüa ei tule.

Kohtumiseni reiki praktikaõhtul!

Täname kujutise eest