26.07.2020 õppeotstarbelise kaugseansi tagasiside

Reet Karro õpetaja astme kursustel on üks õhtu või päevapool pühendatud reiki II astme teadmistele ja oskustele, sh kaugreiki saatmisele. Traditsiooniliselt toimub siis ka õppeotstarbeline kaugseanss päris grupile. Esimestele kaugseanssidele kogunes isegi üle 100, viimastele aga oleme kokku saanud 20-30 soovija ringis.

26.07.2020 oli vastuvõtjaid 20, kõik naised. Seansi alguses tunnetasid kõik saatjad kehas pinget ja vaevusi – seljavalu, raskendatud hingamist, valu südames, kõhu tundlikkust või korisemist, üks saatja tundis vasakus rinnas teravaid pisteid…

Tundus, et seekord toimus tervendamine sügavamal tasandil, võib-olla eelmiste põlvkondadeni ja kogu Eesti naisenergiani välja. Kui siis energia juba korralikult liikus, oli tunda hoogsat energia vuhisemist, lendamist ja laineid. Ühele saatjale ilmus silme ette kauni noore poisi nägu.

Õpetajale tuli sõnum, kui tähtis on nende toetamine, kes on parasjagu madalseisus ja kuidas hiljem nemad saavad toetada järgmisi. [Mõnd madalseisu, kui sellega kaasnevad “justkui hallis udus” olek, rõhumistunne, täielik energiapuudus ja enese rumala või alaväärtuslikuna tajumine, võib nimetada ka needuseks. Viimasel ajal on selliseid needuse all olevaid inimesi ka Juugakotta jõudnud ja enamasti on nad ka abi saanud.] Tuli sõnum, et need, kes on parasjagu needuse alt vabad, saavad toetada ja puhastada neid, kes jälle needuse all kinni. Kõige tähtsam on järgida spirituaalset hügieeni ja mitte ennast ega teisi oma pahameele, kirumise või irooniaga needuse alla panna. Kõige tähtsam sõnum oli: “Eesti, Sinu needus on maha võetud!” Tekkis tunne, et Eestis oleme kõige, isegi koroonaviirushaiguse eest kaitstud! Samuti suur tänutunne nende suhtes, tänu kellele me praegu nii heas seisus oleme – kõigi kõrge moraali, regulaarsete spirituaalsete praktikate ja heade harjumuste järgijate suhtes 🙂

Tagasiside:

Aitäh! Energia kindlasti toimis, kuid mina kahjuks ei tundnud midagi, see ei tähenda, et see ei toiminud 🙂
Tervitades

B.

***

Tänan kaugseansi eest. Seansi alguses kippus uni peale, olin ka väsinud,kuid see möödus. Kerkis üles  kerge ebameeldiv aisting,päris hästi ei saanud aru,kas hingeline või füüsiline-keha läks nagu pingesse.See hakkas leevenema  ja kadus.
Kõike head ja ilusat suve jätku!

S.

***

Osalesin eile kaugseansi vastuvõtjana. Võtsin reikit vastu alates kell 16.05  poole tunni jooksul [seansi 6. minutist kuni 5 minutit pärast saatmise lõppu].

Energia oli tugev. Kogu mu keha oli sellest nagu haaratud, eriti jalad. Natuke nagu halvatud olek. Kuskil keskel tundsin nagu oleks keegi pannud käe vasakule õlale ja seda seal mõnda aega hoidnud. Vahepeal tundsin survet kõril ja peal ning peale seda hakkas kerge hingata.

Argimõtted ja seekord millegipärast hiljuti nähtud filmide katkendid jooksid sageli peas. Aga samas tulid vahepeal täiesti teist laadi pildid. Kohe alguses nägin selgelt oma tütart ja hea oli teda näha. 

Seansi jooksul korduvalt nägin valges kleidis noort naist, kelle puhul ma teadsin et see olen mina kuigi täiesti teise näoga. Ta hüples ja naeris mererannal. Ta vedas enda järel väikest vankrit, milles istus nagu mingis valges mundrijakis mees (ei tundnud ära), kes vist ise ei saanud ise liikuda. Selline puhas rõõm mõlemal. See oli kuidagi ääretult helge ja õnnelik pilt. 

Mõni minut enne lõpetamist sain äkki aru, et nüüd te lõpetasite. Või ei teagi, surve kehale järsku kadus ja mõtlesin, et vist sai seanss läbi. [Taju oli täiesti õige – lõpetasime saatmise ca 2,5 minutit pärast kokku lepitud lõppu, ehk 2,5 minutit enne kui K. vastu võtmise lõpetas. – Reikiõpetaja].

Kõike head soovides

K.

 
***

Suur aitäh! Olin olude sunnil seansi ajal parasjagu Tallinna botaanikaaias ja arvasin, et prooviks hoopis teistmoodi asju vastu võtta. Mul on alati probleem igasugu istuvate ja lamavate meditatsioonidega (õnneks budistid kasutavad palju ja liikumismeditatsioone). Niisiis olin botaanikaaias taimede keskel, osa ajast liikusin ja suhtlesin puudega, osa ajast istusin. Päike paistis, loodushääled olid ümber ja olin enne just joonud portsu üsna kontsentreeritud raudrohuekstrakti. Tundsin eelkõige kogu aja surinat sõrmedes ja labakätes, algul andsid tunda mõned tavapärased liigesed, nt põlv, aga see läks lõpuks meelest ära. Töötan viimasel ajal pidevalt selliste probleemidega, nagu energiapuudus, elu seismine ja enda vähene väärtustamine, loodan, et seanss aitas kaasa neist vabanemisele. Enamuse seansi ajal oli tunne hea ja kerge ja ümbrus kindlasti aitas sellele kaasa. Energia labakätes läks eriti tugevaks just viimasel 5 minutil. Pärast seanssi on olemine olnud üsna hea ja kerge.
Aitäh ja kõike head

E

***

Mul oli pühapäeval seekord palju tegemist, seansi vastuvõtmise juurde sain asuda alles viimasel minutil – kell 23.30-24.00. Aga kui meenutada, siis juba õhtupoolikul ja õhtul, kui seanss juba jooksis, tegutsesin tavalisest energilisemalt ja tuju oli mul kogu aeg laes!

Lõdvestudes ja seansi vastuvõtmist taotledes tekis silme ette kuldne valgus ja selle keskele erkkollane ring sinise äärega. Korraks lõi südamesse pisted, aga kui rahulikult hingates sinna energiat saatsin, need kadusid. Tundsin üle keha soojust ja hinges rahu. Natuke tuikasid vasak põlv ja parem puus, mu viimase aja murekohad. Tundus, et nendega tegeleti, sest hommikul ärgates need enam märku ei andnud, erinevalt teistest hommikutest.

Järgmisena hakkasin tundma pinget ja tuima valu kahel pool alakõhus, vist munasarjade kohal. Tuletasin meelde, kui võimas naisenergia ja naiste teemade tervendamine praegu planeedil käib ja olin täiesti rahulik. Seegi ei kestnud kaua. Tundsin südamesse voolavat armastust, meenutasin kõiki, kes kallid ja tegelikult olin valmis armastama kõiki planeedi inimesi 🙂

Aeg oli möödunud märkamatult – seanss oligi läbi. Hommikul oli rõõm ärgata ja elus olla.

Suur aitäh!

R.

***

Täname tagasiside andjaid! Eelmiste ja järgmiste seansside tagasisidet saab lugeda siit: https://reikikool.juugakoda.ee/category/tagasiside/

Kaugreikit võib vastu võtta igaüks. Kui soovite, et teile antaks märku järgmistest kaugseanssidest, võite liituda meie kaugseansside huviliste listiga siin.

Selleks, et ise kaugreikit saatma õppida, tuleb tulla reiki II astme kursusele. Kui aga ühelgi reikiastmel ei ole veel käidud, siis enne seda reiki I astme kursusele. Meie koolituste ajakava on siin.

Meiega saab kontakti meiliaadressil reikikool@juugakoda.ee

 

2 thoughts on “26.07.2020 õppeotstarbelise kaugseansi tagasiside

 1. Taima Lauga says:

  Minul oli selline eriliselt hea tunne. Selline, nagu oleks midagi head tulekul.Kuna ma olen ise ka Reikimeister, tean energiatest päris palju ja usun Reikienergiasse väga. Suured tänud kõigile, kes mind aitasid!
  Taima

  • Reet Karro says:

   Suur aitäh tagasiside eest, Taima! Meil oli saates ka hea tunne ja tunne, et meil on Looja õnnistus ja teeme midagi tõeliselt head ja teeme seda koos 🙂 Loodame, et suurem hea on veel tõesti tulekul 🙂
   Saatjate nimel õpetaja Reet

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga