Reiki II astme õhtukursus 2.-23.11.2020 Tartus

Võimalus veeta 28 päeva intensiivses puhastus-, õppe- ja arenguprotsessis, õppida oma energiat paremini juhtima, tervendama üle aja ja ruumi, mõjutama minevikku ja tulevikku. Enesega pühendunult tegelenuil võib avalduda selgeltnägemisvõime. II astme reikikursuse läbimine annab õiguse pakkuda reikit klientidele.

ID-10051893Usui Reiki on algallikapõhine loomuliku tervendamise meetod. Õpetus on jagatud kolme astmesse. Õiguse tulla II astme koolitusele tagab I astme läbimine Usui Reiki I astme kursusel.

Usui Reiki II astme kursus jagatuna neljale kohtumisele, 2. ja 9.11 kell 18-21.15 ning 16. ja 23.11 kell 18-21.30, kokku 14 h ehk 18,5 ak tundi.

Vaata õppekava siit.

Kursus koosneb neljast osast:

  • Reiki II baasteadmised ja kasutamise valdkonnad

  •  Kolm sümbolit ja mantrat, kaugtervendamine

  •  II astmele häälestamine – 2 häälestust, esimesel ja kolmandal kohtumisel kumbalgi üks II astme häälestus koos sümbolite energiavälja joonistamisega

  • Energiaharjutused, tšakrahingamine, rakuaktivatsioonitehnika, distantsreiki praktika, pendlitehnika, kristallmaatriksid, psühhokirurgia, energiakeskuste tasakaalustamine.

Selle kursuse eelised:

  • kursus on järjepidev, mahukas ja põhjalik

  • kursus annab reiki põhisümbolite kasutamiseks ja kaugreiki saatmiseks kindluse ja kogemused

  • toimumine kord nädalas neljal nädalal laseb olla üle 28 päeva järjest katkematus enesearengu protsessis, mis on piisavalt pikk aeg, et kujundada uusi mustreid

  • 21-päevane puhastusperiood jääb kursuse sisse, seda on grupienergia toel kergem läbida

  • kuna õpetaja pole ainult reikimeister, vaid ka terapeut, toimib kursus mitmes mõttes teraapiana ja eneseusu tõstjana. Grupist saab enesearengu tugigrupp.

Mida annab II astme kursus?

 Reiki praktiseerimiseks ja turvatunde/sisemiserahu tagamiseks lisandub kolm sümbolit

 Kolme sümboli abil saab lihtsamini oma mõtlemist ja emotsioone muuta ning tahet suunata soovitud tegevusele

 Iga päevaga taanduvad liigselt elujõudu raiskavad mõttemustrid

 Kujustamise ja visualiseerimise tehnikad

 Taotluse esitamine koos teadvuse seisundi muutmisega

 Peenenergeetilise tunnetuse arenemine

 Loovuse avardumine ja reaalsuse muutumine

 Tervendamine distantsilt

 Saab parendada oma minevikku ja tulevikku

 Võimalus rakendada oma võimeid ja oskusi tööturul

Kursuse hinnas on:

II astme abimaterjal kaustas

Kaugreiki ja teiste tehnikate praktiseerimine kohapeal

II astme tunnistus

Kes on õpetaja?

Reet Karro  on väljaõppinud Algallika terapeut, vabastava hingamise ja Reiki õpetaja ning energeetilise massaaži praktik. Lisaks terapeudikoolitusele rakendab ta oma kooliõpetaja töös lihvitud materjali kokkuvõtlikult ja ilmekalt edasiandmise oskust, inglise filoloogi ja tõlkija töös omandatud sõnaosavust ning kaasasündinud andeid nüüdses terapeuditöös, individuaalklientide väestamisel, teraapilise õhkkonna ja grupienergia loomisel. Tema kaugreiki seanssidel on osalenud inimesi Eestist Ukraina ja USAni, individuaalklientidest suurte gruppideni. Teil on hea võimalus seda temalt õppida.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestuse Jaan Jäätsi (2004) ja Maire Sirkeli (2008) juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (veebruar 2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Wanja Twan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro. 

Kursuse toimumiskoht: Juugakoja ruumid Saekoja 36a III korrusel.

Hind: 136 €.

Kuni 27. oktoobrini kehtib varase registreeruja hind 121 €. Varase registreeruja hinnaga kursusele pääsemiseks tuleks tasuda tagastamatu käsiraha 21 € hiljemalt 27.10.

Tasumiseks saab arve eraldi viitenumbriga.

Kellele see hind olulisel põhjusel üle jõu käib võib esitada meile stipendiumitaotluse. Stipendiumi ei maksta välja rahas, vaid see vähendab kursuse hinda 10-30 %. Kellel aga oleks soov vähekindlustatud õppijaid aidata, võib esitada meile stipendiumide rahastamise sooviavalduse.

Kordajad: Reet Karro II astme lõpetanule kogu kursus 40 € ja üks kohtumine 10 €. Reet Karro III astme lõpetanule kogu kursus 10 € või üks kohtumine 5 €. Teiste õpetajate õpilastest kordajatele kogu kursus 90 € või üks kohtumine 25 €.

Põneva kohtumiseni!

Kaasa vahetusjalatsid, kirjutusvahend, joonistusplokk, rasvakriidid, kirjutuspaberit, 16. novembril ka 30-40 cm mängukaru või pehme nukk, selga mugavad, soojad ja kihilised riided, kuna energia liikudes võib hakata nii kuum kui külm ja liigume eri temperatuuriga ruumides.

Registreerimisvorm avaneb siin.

Info: Reet Karro      reet@juugakoda.ee      tel 56 49 27 69

Kui kahtlete, kas Teile sobiks see koolitus, võite meiega kokku leppida aja tasuta 15-minutilisele konsultatsioonile, mille käigus saate katsetada vastastikust sobivust õpetajaga ja küsida huvipakkuvat.


Kui koolitus mingil põhjusel ära jääb, tagastatakse korraldaja poolt koolitustasu 100%.
Oma mitteosalemisest teatamisel kuni kaks nädalat enne kursuse algust tagastame 100% tagastamatut käsiraha ületavast tasutud summast; kui teatatakse kuni 7 tööpäeva varem, tagastame 50%. Vähem kui kolm päeva ette teatamise, ette teatamata kursusele tulemata jätmise või kursuse jooksul katkestamise korral raha tagasi ei maksta.