Reiki III/ meister-õpetaja astme õhtukursus

Põhjalik 4 kohtumisega reiki III astme kursus reikimeistri tee valinutele. Võimalus lõpetada selle asemel pärast 2. kohtumist III astmel osalemise tõendiga. Õpetaja on Tartus 9. aastat tegutsev reikimeister Reet Karro.

Reikiõppel on kolm astet. III astmele jõuavad kõige pühendunumad ja oma spirituaalsele arengule keskendunud inimesed, kes on valmis veelgi kõrgema vibratsiooniga energiate kogemiseks ja endast läbi laskmiseks. Reiki meister tähendab tegelikult reikiõpetajat, kes on valmis andma oma oskusi edasi ka teistele. Kui mitte õpilastele, siis neile, kellega isiklikus elus või tööalaselt kokku puutub. Reiki meister teab, et läbi tema kanalduv valgus on mõeldud jagamiseks.

Jaapanis tähendab SHINPI-DEN müsteeriumit. Sellel astmel toimub kolmas häälestus ja antakse edasi meistri sümbol, mantra ning nende kasutamise viisid. See on kõrgeima energeetilise võnketasandiga aste, kus vaimsusel ja vaimsel arenemisel on väga oluline roll. See on üksolemine kõiksusega, kõigega siin (ja sealpoolses) maailmas.

III astme kursusel saab reiki IV sümboli – meistrisümboli, mis võimaldab kontakteeruda kõrgemate dimensioonide teadvuse ja nende vibratsioonidega.

  • kasutades meistrisümbolit, on lihtsam teadvustada ka oma Kõrgemat Mina, kes on inimesele alati parim õpetaja.

  • meistrisümbol on tõeline võti igaühe tegeliku olemuse juurde.

  • ühendus nii sisemiste kui välimiste teejuhtidega soodustab ka õpilase teadvuse arengut – vaimsus, loovus, intuitsioon, kõrgem ja puhtam vahetu tajumine, kujustamine ja visualiseerimine jne.

  • tekib ettekujutus, miks olen just siin ja just selline ning mis on minu roll selles maailmas.

Kursuse jooksul toimub puhastumine. Hea, kui samale ajale ei lange muid stressirohkeid ülesandeid ja osaleja saab endale pühenduda.

Pärast kursust jätkub õpilase teadlik ja elukestev areng inimese, teejuhi, nägija ja teadja ning reikiõpetajana.

7.-28. detsembril toimub JK Reikikoolis põhjalik reiki III /meister-õpetaja astme kursus, mis koosneb 12 tundi (neli õhtut) kestvast kursusest Tartus, Juugakojas ja soovi korral ka iseseisvast tööst.

Kursus on üles ehitatud nii, et esimesed kaks ja viimased kaks õhtut moodustavad omaette terviku, esimesed kaks (7. ja 14.12) on pühendatud meistrisümbolile ja 3. astme põhiteadmistele, viimased kaks (21. ja 28.12), aga kõigi astmete häälestustele ja reikiõpetaja tarkustele. Need, kes piirduvad ainult esimese kahega, saavad koolitustõendi, kus kirjas läbivõetud teemad ja tekst “… osales reiki III astme kursusel 7.-14.12.2020”. Kes soovib III astme lõputunnistust, nn reikimeistri tunnistust, peab kindlasti läbima ka kaks järgmist kohtumist, mille juurde kuuluvad ka materjalid reiki õpetamiseks eri astmetel ehk kõigi astmete kaustad ja lisamaterjalid.

Soovijad võivad enne lõpetamist vabatahtlikult läbida ka varasematel III astme kursustel kohustusliku iseseisva töö (1) oma praktika analüüs 2) ühe reikiraamatu lühikokkuvõtte tegemine ja 3) ettekande või presentatsiooni koostamine reikist 4) 30-minutiline kaugseanss koos kirjaliku tagasisidega) või varasematel meister-õpetaja astme kursustel kohustusliku reikikaustade retsenseerimise ja õpetajapraktika (õpetamine reiki I ja II astmel, reiki tutvustamine lühiloengul ning reikipraktika juhendamine). Kõigi vabatahtlike ülesannete juurde kuulub õpetajapoolne juhendamine ja tagasiside, millest on eriti palju kasu neil, kes tegelikult reikiõpetajaks hakata soovivad.

Kursusele pääsemine

Esimesele õhtule pääseb reiki praktik, kes on lõpetanud Usui reiki II astme kursuse.

Teisele õhtule pääseb reiki praktik, kes on lõpetanud Usui reiki III astme kursuse või osalenud esimesel õhtul.

Kolmandale õhtule pääseb reiki praktik, kes on lõpetanud Usui reiki III astme kursuse või osalenud esimesel kahel õhtul (otsustada võib ka kohapeal teise õhtu jooksul).

Neljandale õhtule pääseb reiki praktik, kes on osalenud esimesel kolmel õhtul.

Kordajana pääseb kursusele ja väiksema osalemistasu maksab reiki III astme praktik või reikimeister-õpetaja. Reet Karro III astme lõpetanu maksab kahe esimese õhtu kordamise eest 10 €/kord. Reet Karro õpetaja astme lõpetanu maksab kahe esimese õhtu kordamise eest 5 € kord ja kahe järgmise õhtu kordamise eest 10 €/ kord.  Teiste õpetajate õpilased  saavad kursust korrata 75% täishinnaga, iga kohtumine maksab 20% täishinnast. 

Kes on õpetaja?

Reet Karro  on väljaõppinud Algallika protsessi ja hingamistöö ning biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse terapeut, vabastava hingamise ja reiki õpetaja ning energeetilise massaaži praktik. Lisaks terapeudikoolitusele rakendab ta oma kooliõpetaja töös lihvitud materjali kokkuvõtlikult ja ilmekalt edasiandmise oskust, inglise filoloogi ja tõlkija töös omandatud sõnaosavust ning kaasasündinud andeid nüüdses terapeuditöös, individuaalklientide väestamisel, teraapilise õhkkonna ja grupienergia loomisel.

Reet tõlgib ja levitab hea meelega infot reiki, hingamisteraapia ja loodusravi kasulikkusest ja rakendamisvõimalustest teraapias, taastusravis ja elu täiustamisel.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestuse Jaan Jäätsi (2004) ja Maire Sirkeli (2008) juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (veebruar 2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Wanja Twan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro.

Aeg: 7. ja 14.12 ning 21. ja 28.12 kell 18-21.15.

Koht: Juugakoda, Saekoja 36a III korrusel.

Kaasa vahetusjalatsid, kirjutusvahend, 7.12 rasvakriidid ja joonistusplokk, 14.12 III astme materjalid, 21.12 III astme ja võimalusel ka I astme materjalid, 28.12 meister-õpetaja astme ja võimalusel ka II astme materjalid, selga mugavad, soojad ja kihilised riided, kuna energia liikudes võib hakata nii kuum kui külm ja liigume eri temperatuuriga ruumides.

HIND:

4 õhtut kestev kursus (eeldab läbitud II astet, saab meister-õpetajaks)

400 €.

Osalemine kahel esimesel õhtul (eeldab läbitud II astet, saab III astmel osalemise tõendi läbivõetud teemadega)

150 €.

Osalemine kahel viimasel õhtul (eeldab läbitud III astet, saab meister-õpetajaks)

250 €.  

Hind sisaldab materjale, häälestust, õpetamist ja kuuma teed. Tasumiseks saab arve.

Kui hind oleks kursusele tulekul takistuseks, võtke palun ühendust, et sõlmida vastastikku hüvanguline kokkulepe 🙂

Registreerumine kursusele avaneb siin.

Info: reikikool@juugakoda.ee ja tel 56 49 27 69

Kui koolitus mingil põhjusel ära jääb, tagastatakse korraldaja poolt koolitustasu 100%.
Mitteosalemisest teatamisel kuni kaks nädalat enne kursuse algust tagastame 100% tagastamatut käsiraha ületavast tasutud summast; kui teatatakse kuni 7 tööpäeva varem, tagastame 50%. Vähem kui kolm päeva ette teatamise, ette teatamata kursusele tulemata jätmise või kursuse jooksul katkestamise korral raha tagasi ei maksta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga