Reiki praktika Usui algupärastest ravitehnikatest

Oodatud on kõik reikit õppinud. Detsembri praktikaõhtu jätkab praktikate seeriat Frank A. Petteri raamatu “REIKI käsiraamat” järgi. Käsiraamat läheb tagasi juurte juurde, autor on isegi märkinud kaasautoriks Mikao Usui ja annab hea võimaluse kordamiseks ja uute võtete harjutamiseks.

8.12 praktikal vaatleme ja praktiseerime Usui algupäraseid ravitehnikaid – puudutamist, masseerimist, koputlemist, silitamist, puhumist, reiki saatmist pilguga ja suunatud energia äraandmist. Teeme ka väikese helirännaku. Õhtu teisel poolel teeme traditsioonilist reiki vanni. Teeme ka võrgustikutööd. Korraldab ja juhendab reikimeister-õpetaja ja hingamisterapeut Reet Karro.

Olemas on matid ja pleedid. Soovi korral võib kaasa võtta oma lina ja rätiku keha alla ja kaela ümber.

Tulekusoovist tuleks teatada reet@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin: https://goo.gl/forms/OPjnIWIQiC7gaYmg2.

Osavõtutasu vahemikus 10-16 € tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal. Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Viitenumber 202112 Seletuseks “praktika 8.12″.

Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid ja soovi korral midagi tervislikku suupistelauale.

Kohtumiseni detsembri praktikaõhtul!

Jaanuari praktikaõhtu kuupäev selgub talvise tunniplaaniga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga