Reiki I astme kursus 12.-13. märtsil 2022

Reiki I astme kursus 11. aastat tegutseva reikimeister Reet Karro juhtimisel – häälestamine reikilainele, reiki baastõed ja -tehnikad selgeks. Reiki enesele ja teistele, ruumide puhastamine ja kristallide programmeerimine. Õpime ajulaineid aeglustama ja pead mõtetest tühjaks saama. Jõuame keskmesse ja kasvame inimestena.

Reiki on Jaapani algupäraga algallikapõhine loomuliku tervendamise meetod. Reikiks nimetatakse lihtsat käte pealepanemisega tervendamise viisi, aga ka Universumi Kõrgeima Väe juhitud eluenergiat, mis rahustab meeli, suurendab elujõudu, tervendab ja harmoniseerib nii reiki saajat kui vahendajat. Reiki vahendamine on õpitav. Reiki I aste on nn käed-peal ehk kontaktreiki, mis on jõukohane igaühele.

JK Reikikooli reiki I astme kursus toimub kahel päeval, kokku 18 akadeemilist tundi ja koosneb järgmistest osadest:

teooria: reiki olemus, ajalugu ja toimimispõhimõtted;

pühitsustseremoonia;

üks reiki seanss iseendale, kaks kaaslaselt ja üks kogu grupilt (nn reiki vann);

enesepuhastuse ja tunnetuse arendamise tehnikad, energiaharjutused, reikiga toidu ja vee laadimine ning ruumi puhastamine, energiakeskuste tasakaalustamine ja reikiring.

Kursuse hinna sees on:

mahukas materjalide mapp;

reikisagedusele häälestamine;

õpetamine ja juhendamine;

kontaktreiki ja energiaharjutuste praktiseerimine kohapeal;

– teepausid;

I astme tunnistus.

Selle kursuse eelised:

kahepäevane kursus on õhtukursusest ja pühapäevakursusest intensiivsem ja kiirem, tekitades suurema  ühisenergia, milles kergem teha elumuutusi;

kursus annab kontaktreiki tegemiseks kindluse ja kogemused;

kuna õpetaja pole ainult reikimeister, vaid ka terapeut, toimib kursus mitmes mõttes teraapiana ja eneseusu tõstjana.

Mida annab I astme kursus?

Kõige olulisemaks on häälestamise protseduur, mida võib võrrelda raadiovastuvõtja häälestamisega soovitud sagedusele. Seejärel on õppija võimeline ka ise reikit kanaliseerima läbi enda kõigile ja kõigele.

Saab teada, kuidas vahendada energiat endale ja teistele tervendamise eesmärgil. Pärast seda võib tervendavat energiat vahendada nii endale, perele, sõpradele, töökaaslastele, loomadele, toidule, taimedele, kodule, autole kui kõigele meid ümbritsevas keskkonnas.

Reiki meetod aitab saada sõbraks iseendaga ja nautida olevikulist kohalolu

Reikiga saab tervendada oma minevikku ja kindlustada tulevikku.

Reiki aitab vabaneda negatiivsest stressist, sõltuvusest ja kroonilisest haigusest, samas tugevdades immuunsüsteemi.

Reiki loob selgust ja kainet mõtlemist igapäevasuhetesse ja sündmustesse.

Reiki avardab maailmavaadet ja arendab loovust jõudmaks iseenda tõelise olemuseni, et olla õnnelik.

Reiki on verstapostiks vaimsel virgumisel. Kasutades seda igapäevaselt, saavutab täisväärtusliku elu nii vaimselt kui füüsiliselt.

Reiki aitab kontakteeruda ühendvälja ja algallikaga.

Reiki vahendamise oskus on paljudele energiatöö baastase, kiirendus enesearengu teel.

Kes on õpetaja?

Reet Karro on väljaõppinud hingamisterapeut, reikiõpetaja ning energeetilise massaaži praktik. Ta on lõpetanud Algallika protsessi ja hingamistöö 4-aastase ning biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse 2-aastase terapeudikoolituse ning saanud reikimeister-õpetaja väljaõppe Eesti Reiki Koolis.  Individuaalklientide hingamissessioone ja hingamisgruppe toetab ta kaheteistkümnendat aastat. I astme reiki kursusi viib ta läbi 2012. aasta märtsist ja õpetab ka II ja III astet.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestused Jaan Jäätsi (2004), Maire Sirkeli (2008), Tiiu Reiljani ja Hashimoto Kanji juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Wanja Twan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro.

****

Toimumiskoht: Juugakoja imekaunid ruumid Tartus, Karlovas, Saekoja 36a III korrusel.

Kellaajad:

L-P, 12.-13.03 kell 10-18, lõuna mõlemal päeval kell 13.30-14.30.

Osalustasu on 133 €. Koha kindlustab tagastamatu ettemaks 33 €.

Hinna sees on materjalid, õpetamine, teepausid, tunnistus ja parkimiskoht.

Selle sees ei ole lõunasööke.

Kellele see hind olulisel põhjusel üle jõu käib võib esitada meile põhjendusega stipendiumitaotluse. Stipendiumi ei maksta välja rahas, vaid see vähendab kursuse hinda 10-33 %. Kellel aga oleks soov vähekindlustatud õppijaid aidata, võib esitada meile stipendiumide rahastamise sooviavalduse.

Kursusetasu tasumiseks saab arve.

Kaasa: kursuseks kirjutusvahend, vahetusjalatsid, pühapäeval kvartskristall ja selga mõlemal päeval mugavad ja kihilised riided, kuna energia liikudes võib hakata nii kuum kui külm ja liigume eri temperatuuriga ruumides.

Palume ette registreeruda siinOlete väga oodatud!

Info: Reet Karro     reikikool@juugakoda.ee      tel 56 49 27 69

Kui koolitus korraldajast tingitud põhjusel ära jääb, tagastatakse koolitustasu 100%.

Mitteosalemisest teatamisel kuni kaks nädalat enne kursuse algust tagastame 100% tagastamatut käsiraha ületavast tasutud summast; kui teatatakse kuni 7 tööpäeva varem, tagastame 50%. Vähem kui kolm päeva ette teatamise, ette teatamata kursusele tulemata jätmise või kursuse jooksul katkestamise korral raha tagasi ei maksta.