Õppeotstarbeline tervendav kaugreiki seanss “Tervenemine igal tasandil”

Reiki on energiaravi, mida saab vahendada otseses kokkupuutes, käed peal, aga saata ka kauge vahemaa taha. Uuringute ja tunnetuse kohaselt reiki tõhusust vahemaa ei mõjuta, kaugreiki on isegi võimsam, sest ei takista inimeste vahelised tegurid, assotsiatsioonid, kehalõhnad, eelarvamused jms.  Kaugreiki vahendamist õpitakse reiki II astme kursusel.

Reikiõpetaja Reet Karro on õpetanud reikit juba üheksa aastat. Tema meister-õpetaja astme kursuse raames korratakse kõigi astmete põhiteadmisi, sh kaugseansside läbiviimist. Selleks pakume õppeotstarbelist kaugseanssi grupile.

Teema on “Tervenemine igal tasandil” tegeleme füüsilise keha, energiakehade, maanduse, emotsioonide, mentaalse tasandi ja spirituaalsusega. Vastuvõtja saab seanssi vastu võtta kokkulepitud kellaajal, pühapäeval, 28.11.2021 kell 16-16.30 või kuni südaööni. Vastuvõtmise tõhususe suurendamiseks võiks vastuvõtja olla puhas ja puhanud, värskes õhus jalutanud ja ennast ka ise tervendava energia vastuvõtmisele häälestanud.

Vastuvõtmiseks tuleks leida segamatu koht ja sobiv aeg, panna mängima lõdvestav muusika, põlema küünal, istuda sirgelt või lamada, tekitada hääl (plaks, kõll vms) ja öelda kõvasti või mõttes “Võtan vastu tervendava kaugseansi.” Seejärel lõdvestuda ja kogeda kõike järgnevat.

Üksikasjalikumad juhised leiab siit.

Kas soovite grupiseansi mõju enda peal katsetada ja meile pärast kas või paarirealise tagasiside anda? See oleks väga toetav.

Seanss on õppeotstarbeline ja seetõttu tasuta. Seansiks tuleks registreeruda siin.

Vastuvõtja, kel on soov seansi eest tasuda, võib teha ülekande vabalt valitud summas saajale: Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Seletuseks kaugseanss.

Info:  Reet Karro   reet@juugakoda.ee      tel 56 49 27 69. NB! Palume arvestada kursuse ajakavaga L-P kell 10-17, vajadusel küsida infot väljaspool seda.

Põneva kohtumiseni energias!

Meie kunagiste seansside tagasisidet saab lugeda siit.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.