Kaugseansi vastuvõtmise juhised

Kaugreiki on kosmiline tervendav energia, mida vahendavad reiki praktikud ja tõmbavad vastuvõtjad, ja mille kohaletoimetamist abistavad taevalikud valgusolendid. Igaühe keha tõmbab seda juhul, kui see on kooskõlas tema hinge eesmärgiga ja täpselt sinna, kuhu hetkel lisaenergiat vaja on. Seanssi saab vastu võtta reaalajas ehk samal ajal, kui seda saadetakse, või viitajaga. Enamasti saab reaalajas vastu võttes kõige ehedama kogemuse kuni saatmisruumi õhkkonna ja saatjate meeleolu tajumiseni. Kuid viitajaga vastu võtmine on mugavam ja paindlikum.

Viitajaga vastu võttes tuleks iga kord tekitada kätega plaksu või muu heli ja öelda kõvasti või mõttes: “Võtan vastu reiki kaugseansi.” See paneb energia (uuesti) jooksma.

Vastu võtmiseks leidke segamatu koht, pange mängima aeglane ja rahulik muusika, ka nn meditatsioonimuusika või reikimuusika, istuge mugavalt või lamage sirge seljaga, käed avatud asendis ja jalad lahti ristatud. Katke end tekiga. Lõdvestuge, laske pea mõtetest tühjaks. Tehke ka ise taotlus vastu võtta tervendavat energiat. Võite sinna lisada oma taotlusi – mis just terveneda võiks. Märgake väiksemaidki muutusi energias ja olemises, keha tukslemisi ja värinaid, sooja- ja külmatunde muutumist, värvidemängu silme ees, ootamatuid päheturgatavaid ideid, emotsioonide vaheldumist või rahutunnet südames. Mõned tunnevad maast üles kerkimist ja aeglast kompassinõelana pöörlemist, mõned hõljuvad toas ringi või teevad pikemaid lende. Võib ka tajuda, kuidas teid kannavad ja hõljutavad vooglevad tervendava energia lained.

Vahel valutavad vanad haavad ja vigastused või tuikavad hoopis ootamatud kohad. Enamasti on see lõpliku paranemise signaal, vahel aga märk, et see koht vajab tähelepanu.

Kaugseansi muljed ja tagasiside võib saata aadressile reikikool@juugakoda.ee

Täname!