Kaugseansi vastuvõtmise juhised

Kaugreiki on kosmiline tervendav energia, mida vahendame meie, reiki III astme praktikud, mida tõmbavad endale vastuvõtjad ehk teie, ja mille kohaletoimetamist abistavad taevalikud valgusolendid. Igaühe keha tõmbab seda juhul, kui see on kooskõlas tema hinge eesmärgiga ja täpselt sinna, kuhu hetkel lisaenergiat vaja on. Meie programmeerime selle seansi pühapäeval, 8.11 veidi enne 16.00 kestma 8 tunniks, kuni südaööni. Kell 16.00-16.30 vahendame me seda reaalajas. Kellel on võimalus siis vastu võtta, võib saada kõige ehedama kogemuse kuni meie ruumi õhkkonna ja saatjate meeleolu tajumiseni.

Kui kell 16 vastu võtta ei õnnestu, või on soov  vastu võtta mitu korda, tuleks iga kord tekitada kätega plaksu või muu heli ja öelda kõvasti või mõttes: “Luba vastu võtta tervendav kaugseanss!” See paneb energia (uuesti) jooksma ja saate seansi vastu võtta. Meile ei pea te oma valitud kellaaega teatama, sest meie saadame reaalajas vaid üks kord, ülejäänud aja jookseb programmeeritud seanss. Taotlus on tehtud 8 tunniks ehk 8. novembril kella 16-st kella 24-ni. Pärast seda vastu võttes ei ole kindel, et midagi tunda on, kuid kui olete võimekas, siis kes teab …

Vastu võtmiseks leidke segamatu koht, pange mängima aeglane ja rahulik muusika, ka nn inglimuusika või reikimuusika, istuge mugavalt või lamage sirge seljaga, käed avatud asendis ja jalad lahti ristatud. Katke end tekiga. Lõdvestuge, laske pea mõtetest tühjaks. Tehke ka ise taotlus vastu võtta tervendavat energiat. Võite sinna lisada oma taotlusi – mis just terveneda võiks. Mina ütlen tavaliselt „Palun luba mul vastu võtta tervendavat energiat, luba mul vastu võtta kogu saadetav energia ja sellel mõjuda mu kõrgeimaks hüvanguks!“ vms. Märgake väiksemaidki muutusi energias ja olemises, keha tukslemisi ja värinaid, sooja- ja külmatunde muutumist, värvidemängu silme ees, ootamatuid päheturgatavaid ideid, emotsioonide vaheldumist või rahutunnet südames. Mõned tunnevad maast üles kerkimist ja aeglast kompassinõelana pöörlemist, mõned hõljuvad toas ringi või teevad pikemaid lende. Võib ka tajuda, kuidas teid kannavad ja hõljutavad vooglevad tervendava energia lained.

Vahel valutavad vanad haavad ja vigastused või tuikavad hoopis ootamatud kohad. Enamasti on see lõpliku paranemise signaal, vahel aga märk, et see koht vajab tähelepanu.

Kaugseansi muljed ja tagasiside võib saata aadressile reikikool@juugakoda.ee

Täname!