Pärast reiki I astme kursust

Sa oled läbinud intensiivse enesearenguprogrammi ja suurema või väiksema transformatsiooni, olenevalt sellest, missugune oli Su algtase. Kursusel saadud pühitsus häälestas Sind reikisagedusele, aga ka avas Su tšakrad ja tõstis Su vibratsioonikiirust ja täitis Su rakud suurema hulga valgusega kui enne.

Üksikutel inimestel tekivad sellise muutuse järel terviseprobleemid. Kui nii on juhtunud (aga mitte igaks juhuks), loe artiklit.

Kui soovid, et kursusel saavutatud efekt oleks püsiv, peaksid valima oma valguskeha võimalikult toetavad eluviisid ja jätkama reiki praktiseerimisega intensiivselt, 21 päeva vältel vähemalt 1 tund päevas, edaspidi aga omal valikul, kas kaks korda nädalas tund või iga päev lühemat aega.

Samuti peaksid Sa tegelema enese maandamisega, et jalad maast päris lahti ei tõuseks ja enese energeetilise puhastamisega. Teistele reiki tegemisega oota 21 päeva (kui need pole Sinu lapsed). Kui aga hakkad tegema reikit erinevatele inimestele, maksab pärast seanssi pöörata tähelepanu enda nendest eraldamisele, muidu jäävad teie vahele energianiidid, mis pikapeale ikka kurnavad. Loe vajadusel enda kohe pärast seanssi reikisaajast eraldamisest siit ja kaua aega püsinud energiaköidikute eemaldamisest siit.

 

SOOVITATAV REIKIRUTIIN

Rutiin

Praktika

Praktiseerimise aeg

Regulaarsus

  1. Gokai

Ütle 5 käsku valjusti või mõttes

Kolm korda järjest

1 kord hommikul ja 1 kord õhtul

  1. Tehnikad

Kogu Hatsurei Ho või Kenyoku Ho, Joshin Ho või Seishin Toitsu eraldi

Alusta 15 minutist ja muuda see 30 minutiks 21 päeva sees.

Kord päevas

  1. Reiki ravi

Terve keha ravi endale või tasakaalustavad harjutused

Umbes pool tundi päevas, võib teha istudes või lamades

Kord päevas

  1. Kirjutamine

Kirjuta üks A4 lehekülg, mida iganes tahad väljendada.

Vähemalt A4 päevas

Kord päevas

VALGUSKEHA TOETAVAD ELUVIISID

Sa said reikikursusel võimsad tööriistad enda aitamiseks ja oma elus konstruktiivse muutuse tegemiseks. Võid neid vajadusel alati kasutada. Rakendades reikirituaali, eriti tänulikkuse ja vaimsete õpetajate appikutsumist, pääsed Sa võimsasse ühisvälja kogu maailma Usui reiki praktikutega. Sinu reiki muutub võimsamaks, kui see Sinu kogemusi arvestades võimalik oleks, sest selle taga on kogu maailmas samal ajal reikiväge rakendavad inimesed.

Kui Sul tekib seoses reiki või oma enesetundega seoses tõsisemaid probleeme, võid alati pöörduda oma reikimestri poole.

 

LISALUGEMIST:

Inimese energiakeskused ja kehad

Ruumi energeetiline puhastamine

Kristallide hooldamine ja häälestamine

Reikialtari loomine