Pärast reiki III astme kursust

Sa oled läbinud intensiivse enesearenguprogrammi ja suurema või väiksema transformatsiooni, olenevalt sellest, missugune oli Su algtase. Kursusel saadud pühitsus laiendas Su reikikanalit, tõstis Su vibratsioonikiirust ja täitis Su rakud suurema hulga valgusega kui enne. Sinu energiavälja tekkis reiki meistrisümbol mis ühendab Sind veelgi vahetumalt Sinu Kõrgema Minaga ja võib parandada oluliselt Sinu juhendatust ja energiatöös edasiliikumist, olenevalt sellest, kui palju Sa seda kasutad. NB! Et olla hästi juhendatud ja kanalduvaid plaane teoks teha, tuleb tegeleda oma maandusega ja juurtšakra avatusega, muidu ei teki tõmmet, mis valguse alla tegudesse ja eksistentsi tõmbaks!

Üksikutel inimestel tekivad reikikursuse järel terviseprobleemid. Kui nii on juhtunud (aga mitte igaks juhuks), loe artiklit.

Kui soovid, et kursusel saavutatud efekt oleks püsiv, peaksid valima oma valguskeha võimalikult toetavad eluviisid ja jätkama reiki praktiseerimisega intensiivselt, 21 päeva vältel vähemalt 1,5 tundi päevas, edaspidi aga omal valikul, kas kaks korda nädalas tund või iga päev lühemat aega.

Samuti peaksid Sa regulaarselt tegelema enese maandamise ja enese energeetilise puhastamisega.

III astme kursuse läbinu võib jätkata reiki pakkumist klientidele. Vahendades reikit erinevatele inimestele, võiksid ennast neist hoolikalt eraldada, muidu jäävad teie vahele energianiidid, mis pikapeale kurnavad. Loe ennast kohe pärast seanssi reikisaajast eraldamisest siit ja kaua aega püsinud energiaköidikute eemaldamisest siit. Mõistlik on järgida reikipraktiku eetikat. Vaata siit.

SOOVITAV REIKIRUTIIN

Rutiin

Praktika

Praktiseerimise aeg

Regulaarsus

1.  Gokai

Ütle 5 reeglit valjusti või mõttes

Kolm korda järjest

1 kord hommikul ja 1 kord õhtul

2. Tehnikad

Hatsurei Ho, Jumon (reikisümbolite mantrate meditatiivne kordamine) ja Shirushi (reikisümbolite meditatiivne joonistamine) üksteise järel, Reiju

Umbes pool tundi päevas

 

Kord päevas

3. Reikiravi endale

Tenohira (käed-peal reikiravi) terve keha või pea ja/või Gedoku Ho (puhastamine toksiinidest)

Umbes pool tundi päevas, võib teha istudes või lamades

Kord päevas

4.     Kirjutamine

Kirjuta üks A4 lehekülg, mida iganes tahad väljendada

Vähemalt A4 päevas

Kord päevas

VALGUSKEHA TOETAVAD ELUVIISID

Loe: http://www.juugakoda.ee/2018/12/07/elusat-olekut-ja-vibreerivat-keha-toetav-eluviis-ja-toitumine/.

Sa said reikikursusel võimsad tööriistad enda aitamiseks ja oma elus konstruktiivse muutuse tegemiseks. Võid neid vajadusel alati kasutada. Rakendades reikirituaali, eriti tänulikkuse ja vaimsete õpetajate appikutsumist, ja kasutades reikisümboleid pääsed Sa võimsasse ühisvälja kogu maailma reikipraktikutega. Sinu reiki muutub veel võimsamaks, sest selle taga on kogu maailmas samal ajal reikiväge rakendavad inimesed.

Samuti on muutunud selgemaks Sinu juhendamine ja hakanud vaigistuma ego.

Kui Sul tekib seoses reiki või oma enesetundega seoses tõsisemaid probleeme, võid alati pöörduda oma reikimestri poole.

LISALUGEMIST:

III astme praktikule kui tervendajale:

III astme praktikule, kes soovib kasutada reikit edasiviiva jõuna: