Pärast reiki õpetaja astme kursust

Sa oled läbinud intensiivse enesearenguprogrammi ja suurema või väiksema transformatsiooni, olenevalt sellest, missugune oli Su algtase. Kursusel saadud pühitsus laiendas Su reikikanalit, tõstis Su vibratsioonikiirust ja täitis Su rakud suurema hulga valgusega kui enne. Sinu energiaväljas tugevnes reiki meistrisümbol mis ühendab Sind veelgi vahetumalt Sinu Kõrgema Minaga ja võib parandada oluliselt Sinu juhendatust ja energiatöös edasiliikumist, olenevalt sellest, kui palju Sa seda kasutad. NB! Et olla hästi juhendatud ja kanalduvaid plaane teoks teha, tuleb tegeleda oma maandusega ja juurtšakra avatusega, muidu ei teki tõmmet, mis valguse alla tegudesse ja eksistentsi tõmbaks!

Üksikutel inimestel tekivad reikikursuse järel terviseprobleemid. Kui nii on juhtunud (aga mitte igaks juhuks), loe artiklit.

Kui soovid, et kursusel saavutatud efekt oleks püsiv, peaksid valima oma valguskeha võimalikult toetavad eluviisid ja jätkama reiki praktiseerimisega intensiivselt, 21 päeva vältel vähemalt 1,5 tundi päevas, edaspidi aga omal valikul, kas kaks korda nädalas tund või iga päev lühemat aega.

Samuti peaksid Sa tegelema enese maandamise ja enese energeetilise puhastamisega.

III astme kursuse läbinu võib jätkata reiki pakkumist klientidele. Vahendades reikit erinevatele inimestele, võiksid ennast neist hoolikalt eraldada, muidu jäävad teie vahele energianiidid, mis pikapeale kurnavad. Loe ennast kohe pärast seanssi reikisaajast eraldamisest siit ja kaua aega püsinud energiaköidikute eemaldamisest siit. Mõistlik on järgida reikipraktiku eetikat. Vaata siit.

SOOVITAV REIKIRUTIIN

Rutiin Praktika Praktiseerimise aeg Regulaarsus
1.  Gokai Ütle 5 reeglit valjusti või mõttes Kolm korda järjest 1 kord hommikul ja 1 kord õhtul
2. Tehnikad Hatsurei Ho, Jumon (reikisümbolite mantrate meditatiivne kordamine) ja Shirushi (reikisümbolite meditatiivne joonistamine) üksteise järel, Reiju Umbes pool tundi päevas Kord päevas
3. Reikiravi endale
Tenohira (käed-peal reikiravi) terve keha või pea ja/või Gedoku Ho (puhastamine toksiinidest) Umbes pool tundi päevas, võib teha istudes või lamades Kord päevas
4.     Kirjutamine Kirjuta üks A4 lehekülg, mida iganes tahad väljendada Vähemalt A4 päevas Kord päevas

VALGUSKEHA TOETAVAD ELUVIISID

Loe: http://www.juugakoda.ee/2018/12/07/elusat-olekut-ja-vibreerivat-keha-toetav-eluviis-ja-toitumine/.

Sa said reikikursusel võimsad tööriistad enda aitamiseks ja oma elus konstruktiivse muutuse tegemiseks. Võid neid vajadusel alati kasutada. Rakendades reikirituaali, eriti tänulikkuse ja vaimsete õpetajate appikutsumist, ja kasutades reikisümboleid pääsed Sa võimsasse ühisvälja kogu maailma reikipraktikutega. Sinu reiki muutub veel võimsamaks, sest selle taga on kogu maailmas samal ajal reikiväge rakendavad inimesed.

Samuti on muutunud selgemaks Sinu juhendamine ja hakanud vaigistuma ego.

Kui Sul tekib seoses reiki või oma enesetundega seoses tõsisemaid probleeme, võid alati pöörduda oma reikimestri poole.

TEGUTSEMINE REIKIÕPETAJANA

Eesmärk on olla ühelt energiavõlur ning kõrge vibratsiooni ja teadlikkusega inimene, kes näeb inimest kui tervikut nii ajas kui ruumis, teiselt poolt professionaalne täiskasvanute koolitaja, kes valdab lisaks isiklikule ettekujutusele õpetamisest ja õppekogemustele täiskasvanute koolitamise peensusi. Seetõttu tasub uurida veebilehe „https://www.andras.ee“ koolitajate lehekülgi ning võimalusel osaleda koolitajate kursustel. Et pakkuda õppijatele ainult häid kogemusi.

Lisaks uuri:

ELi koolitajakeskkonda EPALE https://ec.europa.eu/epale/et,

Täiskasvanute koolitaja eetikakoodeksit (Lisa 3) https://www.kutseregister.ee/ctrl/et/Standardid/vaata/10631754,

Koolitaja käsiraamatut https://www.andras.ee/sites/default/files/Koolitaja_kariraamat_2011.pdf

Samuti arvesta, et oled ise oma tähtsaim töövahend. Hoolitse oma akude laadimise eest ja sea nii endale kui teistele piire, et olla puhanud (eriti enne iga koolitust!), söönud, värske ja energiaga laetud.

Edu Sulle!