Reiki I astme kursus Tartus 12.-13.11.2022

Reiki I astme kursus 11. aastat tegutseva reikimeister Reet Karro juhtimisel – häälestamine reikilainele, reiki baastõed ja -tehnikad selgeks. Reiki enesele ja teistele, ruumide puhastamine ja kristallide programmeerimine. Õpime ajulaineid aeglustama ja pead mõtetest tühjaks saama. Jõuame keskmesse ja kasvame inimestena.

Lühikokkuvõtte võib sõnastada ka nii: Jaapani päritolu lihtsa eneseabi- ja energiatehnika reiki baaskursus energiaharjutuste, meditatsioonide ja lühikeste sissevaadetega nii endasse kui Jaapani religiooni- ja kultuuriajalukku. Lõpetanu oskab pakkuda endale ja lähedastele tervendavat puudutust ja teab elementaarseid eluenergia ringlemise ja toetamise põhimõtteid. Kaks sisukalt veedetud päeva, millele järgneb 21 päeva kinnistamist kodus.

Allolev kuulutus sisaldab aegunud sõnastuses osi (väikses kirjas) ja uuemaid osi (suuremas kirjas. Palun ärge laske ennast sõnastusest häirida, tähtis on sisu ja väljund. Püüdke seda sisimas tunnetada sõnu tähele panemata :))

Reiki on Jaapani algupäraga algallikapõhine loomuliku tervendamise meetod. Reikiks nimetatakse lihtsat käte pealepanemisega tervendamise viisi, aga ka Universumi Kõrgeima Väe juhitud eluenergiat, mis rahustab meeli, suurendab elujõudu, tervendab ja harmoniseerib nii reiki saajat kui vahendajat. Reiki vahendamine on õpitav. Reiki I aste on nn käed-peal ehk kontaktreiki, mis on jõukohane igaühele.

JK Reikikooli reiki I astme kursus toimub kahel päeval, kokku 18 akadeemilist tundi ja koosneb järgmistest osadest:

teooria: reiki olemus, ajalugu ja toimimispõhimõtted;

pühitsustseremoonia;

üks reiki seanss iseendale, kaks kaaslaselt ja üks kogu grupilt (nn reiki vann);

enesepuhastuse ja tunnetuse arendamise tehnikad, energiaharjutused, reikiga toidu ja vee laadimine ning ruumi puhastamine, energiakeskuste tasakaalustamine ja reikiring.

Kursuse hinna sees on:

mahukas materjalide mapp;

reikisagedusele häälestamine;

õpetamine ja juhendamine;

kontaktreiki ja energiaharjutuste praktiseerimine kohapeal;

– teepausid;

I astme tunnistus.

Selle kursuse eelised:

kahepäevane kursus on ühepäevastest kursustest intensiivsem, tekitades suurema  ühisenergia, milles kergem teha elumuutusi;

kursus annab kontaktreiki tegemiseks kindluse ja kogemused;

kuna õpetaja pole ainult reikimeister, vaid ka täiskasvanukoolitaja, aitab kursus kõiki edasi nende isikliku elupusle kokkupanekul.

Mida annab I astme kursus?

Kõige olulisemaks on häälestamise protseduur, mida võib võrrelda raadiovastuvõtja häälestamisega soovitud sagedusele. Seejärel on õppija võimeline ka ise reikit kanaliseerima läbi enda kõigile ja kõigele.

Saab teada, kuidas vahendada energiat endale ja teistele tervendamise eesmärgil. Pärast seda võib tervendavat energiat vahendada nii endale, perele, sõpradele, töökaaslastele, loomadele, toidule, taimedele, kodule, autole kui kõigele meid ümbritsevas keskkonnas.

Reiki meetod aitab saada sõbraks iseendaga ja nautida olevikulist kohalolu

Reikiga saab tervendada oma minevikku ja kindlustada tulevikku.

Reiki aitab vabaneda negatiivsest stressist, sõltuvusest ja kroonilisest haigusest, samas tugevdades immuunsüsteemi.

Reiki loob selgust ja kainet mõtlemist igapäevasuhetesse ja sündmustesse.

Reiki avardab maailmavaadet ja arendab loovust jõudmaks iseenda tõelise olemuseni, et olla õnnelik.

Reiki on verstapostiks vaimsel virgumisel. Kasutades seda igapäevaselt, saavutab täisväärtusliku elu nii vaimselt kui füüsiliselt.

Reiki aitab kontakteeruda ühendvälja ja algallikaga.

Reiki vahendamise oskus on paljudele energiatöö baastase, kiirendus enesearengu teel.

Kes on õpetaja?

Reet Karro on kogemustega ja kvalifitseeritud hingamisterapeut, reikiõpetaja ning energeetilise massaaži praktik. Ta on lõpetanud Algallika protsessi ja hingamistöö 3-aastase ning biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse 2-aastase terapeudikoolituse ning saanud reikimeister-õpetaja väljaõppe Eesti Reiki Koolis.  Individuaalklientide hingamissessioone ja hingamisgruppe toetab ta kaheteistkümnendat aastat. I astme reiki kursusi viib ta läbi 2012. aasta märtsist ja õpetab ka II ja III astet. Lisaks enda energiamaailmas koduselt tundmisele järgib ta täiskasvunukoolitaja eetikakoodeksit ja standardeid, taotledes kutset aprillis 2023. Poole peale on jõudnud kehatöö terapeudi õpingud, peatselt loodab ta alustada kogemusnõustaja väljaõpet.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestused Jaan Jäätsi (2004), Maire Sirkeli (2008), Tiiu Reiljani ja Hashimoto Kanji juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Wanja Twan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro.

****

Toimumiskoht: Tartu linnas, täpne aadress teatakse paar päeva enne kursust.

Kellaajad:

L, 12.11 ja P, 13.11 kell 10-18.

Osalustasu on 150 €.

Vabade kohtade olemasolul on oodatud ka kordajad: Reet Karro I astme lõpetanutele kogu kursus 75 €, üks päev 40 € ja pool päeva 25 €. Reet Karro II, III ja õpetaja astme lõpetanutele kogu kursus 30 €, üks päev 20 € ja pool päeva 15 €.  Teiste õpetajate õpilastest kordajatele kogu kursus 120 €, üks päev 65 € ja pool päeva 35 €.

Hinna sees on materjalid, õpetamine, teepausid ja tunnistus.

Selle sees ei ole lõunasööke.

Kellele see hind olulisel põhjusel üle jõu käib võib esitada meile põhjendusega stipendiumitaotluse. Stipendiumi ei maksta välja rahas, vaid see vähendab kursuse hinda 10-33 %. Kellel aga oleks soov vähekindlustatud õppijaid aidata, võib esitada meile stipendiumide rahastamise sooviavalduse.

Kursusetasu tasumiseks saab arve.

Kaasa: joogamatt ja tekk/pleed, kirjutusvahend, kannata vahetusjalatsid või villasokid, pühapäeval kvartskristall (ametüst, mäekristall, roosakvarts vms) ja selga mõlemal päeval mugavad ja kihilised riided, kuna energia liikudes võib hakata nii kuum kui külm ja liigume eri temperatuuriga ruumides.

Palume ette registreeruda siinOlete väga oodatud!

Info: Reet Karro     reikikool@juugakoda.ee      tel 56 49 27 69

Kui koolitus korraldajast tingitud põhjusel ära jääb, tagastatakse koolitustasu 100%.

Mitteosalemisest teatamisel kuni 7 päeva enne kursuse algust tagastame 100% tasutud summast; kui teatatakse kuni 3 tööpäeva varem, tagastame 50%. Vähem kui kolm päeva ette teatamise, ette teatamata kursusele tulemata jätmise või kursuse jooksul katkestamise korral raha tagasi ei maksta.

Reikitee on igaühel erinev, on inimesi, kes vajavad pikka süvenemise ja kõige nende ellu tulnud uue läbimõtestamise aega. on aga ka neid, kes soovivad saada reikiga kohtumise võimalusest kohe maksimumi. Nende jaoks on tehtud allolev pakkumine, kus iga kahe astme vahel on 21 või rohkem puhastumispäeva. Puhastumispäevade järgimine, igapäevane enesele reiki tegemine, energiaharjutuste tegemine, tervislik toitumine, igapäevane meditatiivses seisundis viibimine on soovitatav kõigile, ka neile, kes kohe edasi ei liigu.