Reiki III astme koolitused

III astmel on kõige olulisem valgustumine ja spirituaalsus. III astme õpilane on valgusekandja.

Täielik III astme kursus hõlmab III astme pühitsuse, meistrisümboli õppimise ja selle abil puhastumine ja oma Kõrgemalt Minalt juhatuse saamise ning ka oma reikitarkuste ja oskuste õpilastele edasiandmiseks vajaliku. On võimalik peatuda ka poole peal, enne õpetajatarkusi ja saada koolitustõend läbivõetud teemadega ja tekstiga “… osales III astme kursusel”. Kes käib kursuse lõpuni, saab tunnistuse “lõpetas reikimeister-õpetaja koolituse.”

III astme moodulid:

1  III astme ABC, pühitsus, puhastumisharjutus ja meistrisümbol

2  Meistrimeditatsioon, Reiju ja pühitsuse tegemine reiki praktikule

3  III astme korduspühitsus. I astme ABC, pühitsused ja õpetamine

4  II astme ABC, pühitsus ja õpetamine. Grupi kaugseansi läbiviimine.

[Kursuse katkestamise ja koolitustõendi võimalus on 2. ja 3. mooduli vahel]

Vormilt on meie III astme kursused tavaliselt õhtukursuste (üks moodul nädalas, nt igal esmaspäevaõhtul) või nädalavahetusekursuste vormis (kaks moodulit laupäeval ja kaks pühapäeval, millele järgneb 21-päevane puhastusperiood.

Soovitame olla ühenduses oma Südame ja jumaliku juhatusega ning liikuda nii II astmelt III astmele kui III astmelt õpetaja astmele enda jaoks täpset õige kiirusega, mitte liigselt rutates.

Meie reikiõppe süsteemi on tutvustatud siin ja lähimad III astme kursused leiate siit.

Edu kõrgtasemele jõudmisel!

Kui aga olete meie III astme koolituse just pooles mahus läbinud, võite lugeda teksti “Pärast reiki III astme kursust” siit. Kui aga läbisite kursuse täies mahus, s.t tegite läbi ka õpetajakoolituse, võite lugeda teksti “Pärast reiki õpetaja astme kursust” siit.