Reiki I astme koolitused

I astme kursusel õpitakse käed-peal ehk kontaktreikit. Häälestume reikilainele, tutvume reiki ajalooga, teeme sissejuhatuse energiatöösse, õpime reikiga puhastama ja laadima kristalle, toitu ja ruume, tervendama ennast ja teisi. Pärast seda saab hakata reikit vahendama oma pereliikmetele ja sõpradele, taimedele ja loomadele, autole, kodule ja vajadusel ka tõrkuvatele kodumasinatele. Parim oskus I astme kursuselt on enesetervendamine, regulaarseks harjumuseks saav reiki eneseravi praktika, mis turgutab tervist ja aitab üle saada kroonilistest haigustest.

Meie lähimad reiki I astme kursused leiate siit.

Kui olete I astme kursuse just läbinud, lugege Pärast reiki I astme kursust.

Lisa:

Reiki I astme kursuse moodulid

I – reiki olemus ja omadused, Gokai (5 põhireeglit-afirmatsiooni), I astme häälestus, energiaharjutus Hatsu-Rei-Ho ja tasakaalustavad harjutused.

II – Reikiring. Maandamine. Reiki ajalugu, reiki esmaabi positsioon ja reikiasendid reiki tegemiseks endale. Reiki eneseravi.

III – Kristallide puhastamine, pühitsemine ja programmeerimine reikiga. Ruumide puhastamine ja laadimine reikiga. Inimese holistiline kirjeldus, tšakrad ja energiakehad. Tšakrate tunnetamine. Reiki aurale. Aurapuhastus. Reikiasendid reiki tegemiseks toolil istujale. Reiki paarides.

IV – reikiseansi soovitused ja nõuded. Reiju ja reikimeditatsioon. Reikiasendid reiki tegemiseks lamajale. Reiki vann kõigilt. Kuidas saada kõige rohkem kasu reiki I astme kursusest. Lõpetamine.

Õhtukursuse 4 korda vastavad täpselt moodulitele samas järjekorras. Nädalavahetusekursuse ja pühapäevakursuse esimese päeva hommikupoolik on 1. moodul ja õhtupoolik 2. moodul. Teise päeva hommikupoolik on 3. moodul ja õhtupoolik 4. moodul.

Kõik moodulid on kohustuslikud. Kellel ei õnnestu osa võtta 1. või 2. moodulist, peaks alustama kursust uuesti järgmisel korral.  Kui ei õnnestu osa võtta 3. või 4. moodulist, ei soovita me I astet pooleli jätta, vaid puudutud korrad järele teha mõnel järgmisel kursusel, et ikkagi kursus lõpetada ja saada reiki I astme tunnistus.