Praktikapäev “Reiki 1. ja 2. sümbol pühitsusega” reiki II-III astme praktikutele Tartus

Päev reiki II astme lõpetanutele koos II astet alustavate reiki II astme õpilastega Tartus 7. aastat reikit õpetava Reet Karro juhtimisel. Võtame taas läbi II astme põhitõed, kogeme korduspühitsust ning harjutame reiki 1. ja 2. sümboli kasutamist, jõutamist, harmoniseerimist, fokusseerimist ja energeetilist kaitset. Osaleda võib ka ainult päeva esimesel või teisel poolel.

Kordajail on võimalus tunda end õpilastega võrreldes kogenuma ja arenenumana, anda oma oskusi ja kogemusi edasi. Samas avardavad kordajad ka õpilaste maailmapilti, toovad oma jagamistega uusi vaatenurki ja annavad häid soovitusi. Ootame praktikuid!

Juhendaja on reikimeister-õpetaja ja hingamisterapeut Reet Karro, kes on ise reikiteel aastast 2004 ja õpetab reikit aastast 2012.

Saab korrata II astme kursuse järgmisi mooduleid:

1 – II astme ABC, pühitsus, reiki 1. sümbol, materiaalse maailma mõjutamine (L, 8.06 kell 11-14)

2 – reiki 2. sümbol, vaimse maailma mõjutamine, 1. ja 2. sümboli kooskasutus, psühhokirurgia, sõltuvustest vabastamine (L, 8.06 kell 14.30-17)

Päev toimub Juugakojas 8.06.2019 kell 11-17.

Üks moodul maksab Reet Karro juures II astme läbinutele 10 eurot ja mujal õppinutele 24 eurot (mujal õppinud saavad ka vajalikud materjalid). Terve päev maksab Reet Karro juures II astme läbinutele 20 eurot ja mujal õppinutele 46 eurot (mujal õppinud saavad ka vajalikud materjalid).

Üks Reet Karro juures õppinud praktik saab end pakkuda assistendiks, kes osavõtutasu tasuma ei pea, selle asemel abistab õpetajat tee keetmisel ja jagamisel ning ruumi korrastamisel ja asjade korraldamisel.

Oma tulekusoovist (või ka assistendiks pakkumise soovist) tuleks teatada reikikool@juugakoda.ee, tel 56 49 27 69 või täites registreerimislehe siin.

Osavõtutasu tuleks maksta eelnevalt panka või sularahas kohapeal.

Panka makstes on saaja Juugakoda. Pank: Swedbank. Konto IBAN: EE752200221066957510. Seletuseks “reiki praktika 8.06″. Viitenumber 2019028.

Kaasa tuleks võtta vahetusjalatsid või soojad sokid, kirjutusvahend, joonistusplokk, rasvakriidid või värvipliiatsid, Reet Karro õpilased ka reiki II astme kaust.

Terveks päevaks tulijad võivad osa saada kohapeal söödavast lõunasöögist (7 €) või ise söögi kaasa võtta.

Kohtumiseni reikipraktikal!